پول پرست هایی که ارزش پیراهن را نمی‌دانند

پول پرست هایی که ارزش پیراهن را نمی‌دانند
تماشاچی -دیگر گذشت آن زمانه ای که بازیکنان فوتبال به خاطر عشق به پیراهن چشم به روی لژیونر شدن و پیشنهادات وسوسه انگیز می‌بستند و با تعصب و غیرت پای تیم خود می‌ایستادند. بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران بدون در نظر گرفتن خون دل‌هایی که هواداران تیم‌شان می‌خورند و بدون ذره‌ای عشق به پیراهن به راحتی تصمیمات عجیب و غریبی می‌گیرند و متأسفانه به اهداف خود نیز می‌رسند.

از عجیب‌ترین اتفاقات فوتبال ايران در روزهای اخیر می‌توان به غیب مهدی قایدی در تمرینات استقلال اشاره کرد و مشخص نیست بازیکنی که با باشگاه قرارداد دارد با استناد به چه بندی می‌تواند در میانه فصل درخواست افزایش مبلغ قرارداد کند. قایدی نباید فراموش کند با پیراهن استقلال بود که همگان او را شناختند و جایگاهی که در حال حاضر دارد به واسطه پوشیدن پیراهن آبی است.
قایدی اگر درخواست افزایش مبلغ قرارداد داشت می‌توانست اول فصل این موضوع را مطرح کند یا اینکه در پایان فصل درخواست خود را به باشگاه ارائه نماید. این درست نیست که در کوران مسابقات و در شرایطی هواداران استقلال از عملکرد فنی تیم راضی نیستند و دلشان به درخشش ستاره‌هایشان خوش است مهدی قایدی با غیبت های مکرر خود در تمرینات بر نگرانی آن‌ها بیفزاید.

البته مهدی قایدی تنها بازیکنی نیست که موجبات نگرانی هواداران استقلال را فراهم کرده است و در هفته‌های گذشته وریا غفوری نیز برای تیمی که ادعا می‌کند عاشقش است حواشی ریز و درشتی را ایجاد کرد.

در طرف مقابل و در تیم پرسپولیس هم بازیکنانی بودند که بر خلاف ادعایشان هیچ عرقی به پیراهن قرمز نداشتند و در شرایط بحرانی این تیم را تنها گذاشتند.

بدون شک شجاع خلیل زاده اولین بازیکن ریاکاری است که به ذهن هواداران پرسپولیس خطور میکند. کسی که با وجود آگاهی از فینالیست شدن پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا این تیم را رها کرد و اقدام به بوسیدن لوگوی تیم قطری نمود.

نمونه دیگر همین مهدی ترابی است که با دریافت پیشنهاد چشمگیر از باشگاه العربی، پرسپولیس را رها کرد و پس از ناکامی در لیگ ستارگان قطر دست از پا درازتر به جمع سرخ‌پوشان بازگشت.

بازیکنانی که در استقلال و پرسپولیس توپ می‌زنند باید قدر پیراهنی که بر تن دارند را بیشتر بدانند و متوجه این باشند که قبل از حضور در یکی از این دو تیم جایگاهشان کجا بوده و پس از آن به کجا رسیده‌اند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

عالی نوشتی درود

پاسخ دادن