کم ظرفیت اما پر مدعا مانند سیاوش یزدانی!

کم ظرفیت اما پر مدعا مانند سیاوش یزدانی!
تماشاچی -استقلال لیگ بیستم را هم با مشکلات فراوان سپری می‌کند و گویا این مشکلات برای این باشگاه مردمی تمامی ندارد. 
یک روز خبر می‌آید که آبی‌پوشان زمین تمرین ندارند، یک روز خبردار می‌شویم بازیکنان با کمبود غذا مواجه هستند، یک روز پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه بسته می‌شود، یک روز بحث برکناری سرمربی و سرپرست مطرح می‌شود و هزاران خبر منفی دیگر... 
آخرین اتفاق تلخ و ناامید کننده در باشگاه استقلال قهر عجیب و غریب بازیکنان این تیم است که باشگاه را با چالش‌های فراوانی روبه‌رو کرده است. 
آخرین بازیکن مشکل‌ساز استقلال هم سیاوش یزدانی است؛ کسی که گویا بعد از بازی با سپاهان بدون اجازه غیبش زده و در فرودگاه به کاروان ملحق شده است. گویا او در سفر قبلی تیم به اصفهان برای بازی با ذوب‌آهن هم مرتکب رفتار مشابهی شده بود. یزدانی پیش از حضور در استقلال در اصفهان بازی می‌کرد و همین مسئله، داستان را جالب‌تر می‌کند! استقلال امسال حواشی زیادی داشته، اما کاش حداقل بازیکنانی برای این تیم مشکل به‌وجود می‌آوردند که کمی هم کارآمدی فنی دارند. انصافا سیاوش یزدانی از زمان پیوستن به استقلال چه گلی به سر این تیم زده که تازه حاشیه هم درست می‌کند؟ استاد یا کلا در خدمت تیم نبوده یا در زمین کار خاصی نکرده؛ واقعا این همه ادا را از کجا می‌آورید؟

 
منبع : تماشاچی

نظرات