خلاصه بازی لیورپول 1 - منچسترسیتی 4 | شکست تحقیرآمیز لک لک ها با اشتباهات آلیسون

خلاصه بازی لیورپول 1 - منچسترسیتی 4 | شکست تحقیرآمیز لک لک ها با اشتباهات آلیسون
تماشاچی -در مهمترین بازی از هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال انگلیس، امشب (شنبه) تیم‌های فوتبال لیورپول و منچسترسیتی، قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته این رقابت‌ها، در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم رفتند که این بازی را میهمان منچستری با نتیجه 4 بر یک به سود خود به پایان رساند.
منچسترسیتی در حالی مدافع عنوان قهرمانی را در خانه خودش با این نتیجه شکست داد که می‌‌توانست باخت سنگین‌تری را هم به میزبان خود تحمیل کند.
پس از یک نیمه بدون گل، ایلکای گوندوگان در دقیقه 49 نخستین گل بازی را برای منچسترسیتی را به ثمر رساند و پنالتی که در دقیقه 37 از دست داده بود را جبران کرد. در دقیقه 63 محمد صلاح از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای لیورپول زد. اما گوندوگان در دقیقه 73 خودش و تیمش را دو گله کرد. تنها سه دقیقه بعد از او رحیم استرلینگ اختلاف دو تیم را به 3 گل افزایش داد و در نهایت حسن ختام برتری قاطع میهمان منچستری هم گلی بود که فیل فودن در دقیقه 83 به ثمر رساند.
با این نتیجه منچسترسیتی که یک بازی هم کمتر انجام داده است، 50 امتیازی شد و حاشیه امنیت خود را در صدر جدول به 5 امتیاز افزایش داد تا گام بلندی به سوی کسب یک قهرمانی دیگر در لیگ برتر جزیره بردارد. لیورپول هم با 40 امتیاز در رده چهارم جدول باقی ماند و فاصله‌اش با صدر جدول دو رقمی شد.
 
منبع : تماشاچی

نظرات