حاشیه پشت حاشیه برای تیم صدرنشین | آقایان در استقلال چه خبر است؟

حاشیه پشت حاشیه برای تیم صدرنشین | آقایان در استقلال چه خبر است؟
تماشاچی -گویا صدرنشینی اصلاً به مزاج استقلال سازگار نیست و در دو فصل اخیر و پس از اینکه آبی‌پوشان چند هفته متوالی صدر جدول را از آن خود کردند با حاشیه‌های عجیب و غریبی روبه‌رو شدند.
اتفاقات سال گذشته و جدایی استراماچونی به دلیل مشکلات مالی را تمام هواداران استقلال و حتی تمام هواداران فوتبال ایران از حفط هستند و همه به یاد دارند که آقایان چه بلایی به سر باشگاه مردمی استقلال آوردند.
امسال هم تقریباً همان سناریو در حال تکرار شدن است و به نظر می‌آید صدرنشینی استقلال برای خیلی از آقايان خوشایند نیست و در کمال تعجب تیم اول جدول رده بندی لیگ ایران این روزها شدیدا غرق در حاشيه است.
از ماجرای جدایی عجیب و غریب میلیچ گرفته تا حواشی جدیدی که برای کاپیتان استقلال ایجاد شده، همه و همه اتفاقات نادری است که فقط در فوتبال ایران اتفاق می‌افتد. 
در سال‌های اخیر هر مربی و هر بازیکنی که در استقلال مشغول به فعالیت شد از کیفیت پایین زمین چمن استقلال گلایه کرد و ما هم بارها این موضوع را به گوش مدیران استقلال رساندیم اما نه تنها این مشکل برای آبی‌پوشان حل نشد بلکه سال به سال مشکلات جدیدی هم برای این باشگاه در حال اضافه شدن است. 

مگر می‌شود بازیکنان یک تیم حرفه‌ای آن هم در سطح لیگ برتر فقط اجازه داشته باشند در هتل یک نوع غذا را سرو کنند؟ مگر می‌شود باشگاه بزرگی مانند باشگاه استقلال با مشکل کمبود البسه مواجه باشد؟ چرا اسناد محرمانه‌ای مانند قرارداد بازیکنان به راحتی در اختیار خبرگزاری‌های خاص قرار می‌گیرد؟ چه کسانی این اسناد محرمانه را در اختیار این و آن می‌گذارند؟ چرا شخصی که رزومه نه چندان قدرتمندی دارد و در باشگاه سایپا هم گل‌های زیادی به آب داده باید به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب شود؟ چه کسی پاسخگوی هواداران استقلال است؟ پس آن آقایانی که در ابتدای فصل پول خود را به رخ هواداران استقلال می‌کشیدند و فقط وعده و وعید می‌دادند حالا کجا هستند؟ آیا پروژه مشهور شدنشان به پایان رسید و حالا نیازی به حمایت از تیم نمی‌بینند؟ گناه هواداران مظلوم استقلال چیست که چند سال رنگ قهرمانی را به واسطه همین اتفاقات عجیب و غریب ندیده‌اند؟ 

در پایان امیدواریم بالاخره یک نفر پیدا شود و از وقایع مشکوک باشگاه استقلال پرده‌ برداری کند و دست آن‌هایی که درصدد ضربه زدن به این باشگاه پرطرفدار هستند را رو نماید.

 
منبع : تماشاچی

نظرات