عواقب حضور در برنامه فوتبال برتر | احتمال جریمه‌ی محمود فکری

عواقب حضور در برنامه فوتبال برتر | احتمال جریمه‌ی محمود فکری
تماشاچی -شب قبل از بازی استقلال و سایپا بود که باشگاه استقلال بیانیه ای صادر کرد و طی آن کلیه عوامل این باشگاه شامل کادر فنی، کادر مدیریتی و بازیکنان را از شرکت در این برنامه منع کرد.، این بیانیه حتی قبل از انتشار مورد موافقت محمود فکری هم قرار گرفت. 
با این حال محمود فکری بدون هماهنگی با اعضای هیئت مدیره استقلال شب گذشته میهمان برنامه فوتبال برتر بود، موضوعی که حالا اعضا را به شدت دلخور کرده است.
اعضای هیات مدیره استقلال اعتقاد دارند اقدام شب گذشته فکری به نوعی نادیده گرفتن تصمیم باشگاه بوده و به همین دلیل به شدت از دست سرمربی این تیم دلخور هستند.
گفته می شود ممکن است محمود فکری به باشگاه استقلال دعوت شود تا در مورد دلیل شرکت در برنامه فوتبال برتر به اعضای هیات مدیره باشگاه توضیح دهد.
این ناهماهنگی عجیب در باشگاه استقلال علاوه بر اینکه صدای هواداران این باشگاه را درآورده، موجب شده تا رقبا بابت این موضوع باشگاه استقلال را به سخره بگیرند.
از طرفی نه تنها حضور محمود فکری در برنامه فوتبال برتر به نفع آبی‌پوشان تمام نشد بلکه یک حاشيه جدید برای باشگاه بزرگ استقلال ایجاد کرد و نقدهای زیادی به نوع صحبت کردن سرمربی این تیم نیز وارد است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات