آقای میثاقی یا خودت را ثابت کن یا با یک خداحافظی خوشحالمان کن!

آقای میثاقی یا خودت را ثابت کن یا با یک خداحافظی خوشحالمان کن!
تماشاچی -محمدحسین میثاقی، مجری برنامه فوتبال برتر بارها از عدم پاسخگویی مهدی رسول پناه، سرپرست برکنار شده پرسپولیس گلایه کرد و علاقه داشت تا این مدیر جنجالی با حضور در برنامه فوتبال برتر از زوایای پنهان اتفاقات باشگاه پرسپولیس پرده‌برداری کند.
حالا پس از چند ماه این فرصت نصیب میثاقی و برنامه فوتبال برتر شده و مهدی رسول‌پناه با ارسال نامه‌ای به تهیه کننده این برنامه خواستار مناظره با یحیی گل محمدی شده است.
به احتمال فراوان یحیی گل محمدی در این مناظره شرکت نخواهد کرد و حاضر نمی‌شود بار دیگر روبروی رسول‌پناه بایستد اما محمدحسین میثاقی مجری پر مدعای برنامه فوتبال برتر باید اینجا توانایی خود را نشان بدهد و سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس را دعوت به شفاف سازی کند.
رسول‌پناه در آن ویدئوهای جنجالی ادعاهای زیادی را مطرح کرده است که برای بررسی به چند برنامه اختصاصی نیاز است و از طرفی اگر آن اظهارات جنجالی درست باشد باید فاتحه فوتبال ایران را خواند.
از همین رو است که می‌گوییم نقش محمدحسین میثاقی در این میان پر رنگ است چرا که تریبون ملی هر هفته چند ساعت در اختيار وی قرار دارد و او اگر نتواند رسول‌پناه را برای پاسخگویی به برنامه خود بکشاند بهتر است هر چه زودتر از صدا و سیما خداحافظی کرده و بسیاری از مردم را خوشحال کند!


متن کامل نامه مهدی رسول پناه به تهیه کننده برنامه فوتبال برتر :

جناب آقای هاشمی
تهیه کننده محترم برنامه فوتبال برتر
با سلام‌
ضمن تبریک به هواداران بابت پیروزی پرسپولیس که شادباشی به روح پیشکسوت فقید‌ این باشگاه آقای مهرداد میناوند بود، همانگونه که در نامه سرگشاده اخیر نیز صراحتا اعلام داشته ‌ام، به منظور تنویر افکار عمومی و تبیین بخشی از واقعیت ‌های فوتبال ایران در محضر هواداران و حقیقت جویان راستین فوتبال پاک، تمایل خود را برای حضور در برنامه وزین فوتبال برتر به طور زنده جهت مناظره با حضور فیزیکی آقای یحیی گل ‌محمدی، در خصوص مطالبی که در نامه عمومی منتشر یافته اینجانب بیان شده است، با کمال میل اعلام می‌ نمایم.
شایان ذکر است عزم جدی اینجانب برای شرکت در آن برنامه و مناظره با سرمربی کنونی تیم، برای شفاف ‌سازی مسائل مورد ادعاست. صلابت، اعتبار باشگاه و مکتب با عظمت پرسپولیس در عملکرد نمایان خواهد شد و فارغ از هرگونه اغراض شخصی خواهد بود. محبت فرمایید در اعلام پاسخ، جهت هماهنگی تسریع فرمایید.
با آرزوی توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران شما
مهدی رسول ‌پناه


 
منبع : تماشاچی

نظرات