صحبت‌های جالب امیرحسین صادقی درباره مرحوم مهرداد میناوند

صحبت‌های جالب امیرحسین صادقی درباره مرحوم مهرداد میناوند
تماشاچی -امیرحسین صادقی، پیشکسوت باشگاه استقلال در جدیدترین مصاحبه خود صحبت‌های جالبی را در خصوص مهرداد میناوند و باشگاه استقلال به زبان آورد. 
صادقی ابتدا درخصوص درگذشت مهرداد میناوند بر اثر ویروس کرونا اظهار داشت: خدا رحمتش کند. او رفیق و دوست چندین و چند ساله من بود. او برادر و رفیق بزرگترم بود. مهرداد یکی از کری‌خوان‌های درجه یک پرسپولیس بود. در برنامه و فضای مجازی همیشه برای ما کری‌ می‌خواند اما با هم ارتباط داشتیم و در عین حال دوستم بود. مهرداد یکی از پیشکسوتان ارزنده فوتبال ما بود.

او ادامه داد: 
روی موضوع آن شب در برنامه اینترنتی که مجری‌‌اش به من گفت می‌خواهی مثل مهرداد میناوند در فضای مجازی باشی، من یک مقدار تند رفتار کردم و قصد کری‌خوانی بود نه خدایی ناکرده توهین. من فردا یا پس فردای همان مصاحبه یک پست معذرت خواهی از میناوند گذاشتم و به جنبه‌های آن در فضای مجازی فکر نکرده بودم که این اندازه بازتاب داشته باشد.

امیرحسین صادقی چطور خودش را می‌بخشد؟ پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که در فضای مجازی گسترش یافته، گفت: 
من اگر کاری مردم معذرت خواهی کردم و با کسی کری نداشتم. من فقط یک مصاحبه انجام دادم و درباره میناوند صحبت کردم. جای دیگری علیه او حرف نزدم و قصد آزار و اذیت او را نداشتم. من بعد از اینکه او گفته بود کری‌خوانی مناسب بچه‌هاست همان شب تماس گرفتم و در اینستاگرام هم از او معذرت خواهی کردم. وویس مرحوم را هم حتی هنوز در اینستاگرامم دارم که با من صحبت کرده بود و اینکه من را دوست داشت و باهم دشمن نبودیم.

صادقی اضافه کرد: 
حتی این وویس را پخش می‌کنم که بعضی‌ها از آب گل آلود ماهی نگیرند. خیلی‌ها در فضای مجازی کری‌خوانی‌های زشت انجام می‌دهند که با فحاشی همراه است ولی من هیچ زمان به باشگاه پرسپولیس بی احترامی نداشتم. من بی ادبی نداشتم و هر حرفی بوده درباره نتایج و مسابقات دربی بود، من هرگز توهین نکرده و نمی‌کنم اما هواداران پرسپولیس ببینند که برخی پیشکسوتان آنها چه کری‌های زشتی را خوانده بودند.

صادقی درخصوص انتقادات از کادرفنی استقلال گفت:
من جایگاهی ندارم که بخواهم درمورد محمود فکری و کادرفنی تیم صحبت کنم. به کادرفنی تیم‌مان خوش‌بین هستم و مطمئنم که می‌توانند موفق شوند. اینکه انتقاد وجود دارد چیز عجیبی نیست. حتی کسی که تیمش قهرمان جهان هم می‌شود زمانی مورد انتقاد بوده، بدون انتقاد ما هرگز از ضعف‌ها باخبر نمی‌شویم. فکری و کادرفنی‌اش هم از این قاعده مستثنی نیستند ولی من بازهم تاکید می‌کنم، نه الان که سال‌های سال است که فریاد می‌زنم، مدیریت استقلال مشکل دارد.

صادقی با اشاره به مشکلات مدیریتی استقلال گفت:
آقای مددی نمی‌تواند در این شرایط با استقلال کار کند و هیچ اتفاق مثبتی اینگونه رقم نمی‌خورد. متاسفانه هر روز بدتر از دیروز استقلال فقط زور می‌زند و با تلاشی که به تنهایی انجام می‌دهند به دنبال نتیجه‌گیری هستند. اگر مدیرعامل و یکی دو نفر از اعضای هیات مدیره را عوض کنند مطمئنا این تیم قهرمان می‌شود. من نمی‌دانم وقتی هیات مدیره، آقای عبدیان را کنار بگذاریم، بقیه در این تیم چه کاره هستند؟ واقعا نمی‌فهمم مثلاً آقای مددی چه کاره هستند؟ آدم‌هایی که قبلاً زحمت کشیده‌اند کجا هستند؟ من یکبار گفتم آقای الماسی را مدیرعامل کنند چون کارنامه دار است و کار بلد است، آقای فتح الله زاده و نظری جویباری الان کجا هستند؟ چهار نفر نیستند که پول‌ساز باشند. تعجب می‌کنم که چرا چند نفر دیگر مثل آقای عبدیان در این هیات مدیره نداریم.

او ادامه داد:
آقای نامداری چرا در هیات مدیره نیست؟ اگر نامداری نبود که استقلال باید در پلی آف بازی می‌کرد! چرا این افراد نباید در باشگاه نباشند؟ کدام یک از اعضای باشگاه مثل آقای نامداری دغدغه دریافت مجوز حرفه‌ای را داشتند؟ کدام یکی از آنها بدهی‌ها را پرداخت می‌کنند؟ آیا آقای مددی پول بدهی داده‌اند؟ دیگران چطور؟ الان چرا آقای نامداری نباید در هیات مدیره باشند؟ چرا یک فرد فوتبالی در این هیات مدیره نیست. حتما نیاز به مدیریت نیست، چرا آقای مددی که هیچ چیزی از فوتبال نمی‌دانند یک مشاور ورزشی ندارند؟ تیم رقیب ما از این بابت همه‌چیز دارد اما ما سالیان سال است که شاهد مدیریت افراد منفعت طلب بودیم که فقط دنبال اهداف شخصی خودشان هستند و هر کاری که می‌خواهند انجام می‌دهند.

بازیکن سابق استقلال مجددا به مشکلات مدیریتی اشاره کرد و ادامه داد: 
بزرگترین ضعف استقلال به نطرم مدیریت است که باز هم تکرار می‌کنم مددی به درد استقلال نمی‌خورد و سرپرست موقت بود مشکلی نبود اما الان مدیرعامل و هیات مدیرعامل ما زیر خط فقر هستند و دومی هم متاسفانه پیشکسوتان ما هستند. الان ما بین پیشکسوتان هم اتحاد نداریم.

وی در پایان گفت:
چرا ما سه تیم پیشکسوتان داریم؟ پیشکسوت مگر یک تیم بیشتر دارد؟ مگر استقلال بیشتر از یک تیم است؟ یک تیم در چهارجانبه کیش بازی می‌کند، یک تیم در تهران است و یک تیم هم در سالن بازی می‌کند. این چه معنی می‌دهد؟ این مسخره بازی‌ها تا چه زمانی ادامه دارد؟ جالب است که من در هیچ یک از این تیم‌ها هم نیستم. متأسفانه باشگاه استقلال ارزش خیلی چیزها را نگه نمی‌دارد. جالب است بدانید اینستاگرام باشگاه حتی ما رو فالو نمی کند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات