یادداشتی برای مرده پرست ها | فوتبال حسینی را نابود نکنید

یادداشتی برای مرده پرست ها | فوتبال حسینی را نابود نکنید
تماشاچی -با اینکه تنها دو روز از درگذشت مهرداد میناوند می‌گذرد اما هنوز این اتفاق برای خیلی‌ها درس عبرت نشده و باز هم شاهد مسموم تر شدن فضای فوتبال توسط گوشی به دست‌ها هستیم.
سیدحسین حسینی، دروازه‌بان استقلال روز گذشته و در بازی مقابل نفت مسجدسلیمان مرتکب اشتباه بزرگی شد و روی یک ضربه کرنر به اشتباه دروازه تیم خودی را باز کرد.
پس از این اتفاق بود که هجمه زیادی علیه سنگربان استقلال ایجاد شد و برخی از هواداران به ظاهر متعصب شروع به تحقیر و توهین سید حسین حسینی کردند.
گویا این هواداران فراموش کردند که همین دو سال قبل به خاطر نمایش درخشان حسینی و شکستن رکورد مدت زمان بسته نگه داشتن دروازه در لیگ برتر چقدر خوشحال بودند و برای این اتفاق به هواداران تیم‌های رقیب پُز می‌دادند.

بزرگترین دروازه‌بان های دنیا هم مرتکب بدترین اشتباهات شده‌اند و با یه جست و جوی ساده در اینترنت می‌توان آن را مشاهده کرد. از مانوئل نویر گرفته تا بوفون و کاسیاس و... همه و همه در طول دوران دروازه‌بانی خود بازی‌های کم فروغی را پشت سر گذاشته اند و دچار اشتباهات بزرگی نیز شده‌اند اما اگر قرار بود انقدر مورد تحقیر و توهین قرار بگیرند هرگز در کارشان پیشرفت نمی‌کردند.

هواداران استقلال باید بدانند که در طول فصل باز هم به سیدحسین حسینی نیاز خواهند داشت و در صورت محرومیت یا مصدومیت رشید مظاهری این حسینی است که باید از دروازه استقلال حراست کند و اگر از روحیه‌ی مناسبی برخوردار نباشد ممکن است باز هم دچار اشتباه شود.

از طرفی لازم است از هواداران فوتبال بخواهیم که دست از مرده پرستی بردارند و کمی هم برای زنده‌ها ارزش قائل شوند. 
چه فایده دارد زمانی که خار به پای کسی می‌رود شروع به دلسوزی کردن برای او می‌کنیم اما تا وقتی صحیح و سالم در میان ماست با گوشه و کنایه از خجالتش درمی‌آییم. 
از نظر فنی بدون شک سیدحسین حسینی عملکرد ضعیفی را در بازی با نفت مسجد سلیمان به نمایش گذاشت اما نباید فراموش کنیم که او پس از هفته دوم و بازی با فولاد دیگر فرصت بازی پیدا نکرد و پس از یازده سپتامبر هفته درون دروازه استقلال قرار گرفت از طرفی هم درست نیست به این زودی فوتبالش نابود شود و باید با روحیه دادن او را به روزهای خوب بازگرداند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات