مصاحبه طوفانی فنونی زاده علیه گل‌محمدی | سرت به کار خودت باشد

مصاحبه طوفانی فنونی زاده علیه گل‌محمدی | سرت به کار خودت باشد
تماشاچی -مرتضی فنونی زاده، پیشکسسوت پرسپولیس که اغلب به حمایت از کادرفنی تیم پرسپولیس می‌پرداخت در جدیدترین مصاحبه خود به شدت از عملکرد یحیی گل محمدی و دستیارانش گلایه کرد و بدجوری از خجالت آن‌ها درآمد. فنونی زاده در خصوص عمکرد کادرفنی پرسپولیس گفت :

مربیان تیم دائم در حال مصاحبه کردن هستند. در واقع خود مربیان برای خودشان چالش ایجاد می کنند. آقای گل محمدی! تو کار خودت را بکن چکار به رسول پناه داری؟ ما هم باید به عنوان یک هوادار حمایت کنیم که می کنیم.

تیمی که از برانکو به دست  یحیی داده بودند را قهرمان کرد و حالا با قرارداد ۱۱ میلیاردی می خواهد مثلا روش بازی تیم را تغییر بدهد تا از زیر سایه برانکو بیاید بیرون ولی این راهش نیست. 

آخر یحیی چطور فکر کرد که یک بازیکن یک متر و ۲۰ سانتی را گذاشت دفاع وسط؟ هر دو گل را هم از روی سر مهدی شیری خوردیم! همان بازیکنی که در فینال آسیا آن بلا را بر سر تیم آورد.

آقای گل محمدی! که ۱۱ میلیارد قرارداد بستی و ۸۰ درصدش را هم گرفتی و کلی هم آپشن در قراردادت داری! ما از نظر مهره هیچ کم و کسری نداریم و دست کادر فنی بازِ باز است. به جای پرداختن به حواشی بیا و به وضعیت فنی پرسپولیس رسیدگی کن. ما که می دانیم شما هر جا بودی نصفه کاره بیرون رفتی! اکسین البرز، ذوب آهن، تراکتور، نساجی قائمشهر، همین پرسپولیس و شهرخودرو تیم هایی بودند که همه با تو نصفه کار کردند.

 
منبع : تماشاچی

نظرات