هایجک بزرگ سپاهان از پرسپولیس | پیمان بابایی در راه اصفهان

هایجک بزرگ سپاهان از پرسپولیس | پیمان بابایی در راه اصفهان
تماشاچی -تیم فوتبال سپاهان که توانست با برتری مقابل صنعت نفت در دیدار حساس 6 امتیازی هفته دوازدهم خودش را با استقلال صدرنشین هم امتیاز کند و یکی از شانس‌های جدی قهرمانی در لیگ محسوب می‌شود، قصد دارد در پنجره زمستانی خودش را تقویت کند و در کنار چند خروجی احتمالی، در برخی پست ها بازیکنان مورد نظر را جذب کند.

طلایی پوشان در خط حمله به جز سجاد شهباززاده از عملکرد سایر نفرات از جمله کی‌روش استنلی و روح الله باقری رضایت کامل ندارند و به همین منظور سعی دارند با جذب یک مهاجم در کنار شهباززاده در این پست تقویت شده و در نیم فصل دوم با قدرت بیشتری پا به میادین بگذارند.

سپاهان چند روز قبل نامه‌ای به باشگاه العربی قطر زد تا شرایط جذب مهدی ترابی را جویا شود ولی این بازیکن اعلام کرده در صورت برگشت به ایران اولویتش پرسپولیس خواهد بود و با تشکر از پیشنهاد سپاهان تلویحاً به آنها پاسخ منفی داده است.
از همین رو باشگاه اصفهانی به فکر جذب سایر گزینه‌ها افتاده و با درخواست کادرفنی قصد دارد پیمان بابایی، مهاجم تیم ماشین سازی را به خدمت بگیرد.

سپاهانی‌ها پیشنهاد قابل توجهی برای گرفتن رضایت نامه این بازیکن از باشگاه ماشین سازی آماده کرده‌اند که در تعطیلات نیم فصل و باز شدن پنجره زمستانی پیگیری خواهد شد.
پیمان بابایی در تقابل سپاهان - ماشین سازی در نیم فصل نخست روی سه ضربه پنالتی مقابل تیم اصفهانی هت تریک کرد و بهترین عملکردش را در این دیدار ارائه داده و همین موضوع باعث شد نظر نویدکیا به جذب او جلب شود.

گفتنی است باشگاه پرسپولیس نیز خواهان جذب این مهاجم آماده ماشین سازی است و باید ببینیم در نهایت کدام باشگاه موفق به جذب پیمان بابایی خواهد شد.
منبع : تماشاچی

نظرات