حمله امیر قلعه نویی به داوران لیگ | این اشتباهات اتفاقی نیست

حمله امیر قلعه نویی به داوران لیگ | این اشتباهات اتفاقی نیست
تماشاچی -امیر قلعه نویی سرمربی گل گهر سیرجان که شب گذشته روی آنتن برنامه فوتبال برتر آمده بود در مورد حواشی دیدار این تیم با تراکتور گفت: به خاطر اتفاقات بازی گل گهر سیرجان و تراکتور عذرخواهی می‌کنم. همچنین برای محمدرضا اخباری آرزوی سلامتی می‌کنم و امیدوارم سریع‌تر خوب شود. از بازیکنان گل‌گهر که فوتبال خوب با برنامه و تاکتیکی ارائه کردند تشکر می‌کنم. کاپیتان تیم ما مسئولیت شکست بازی را بر عهده گرفته است و من از ایشان تشکر می کنم.

سرمربی گل گهر سیرجان در مورد عملکرد داور در این بازی و اشتباهات وی بیان کرد:
 اشتباهات داوری چند سال است که دارد اتفاق می افتد و به نظر من این اشتباهات اتفاق نیست. اتفاق این است که شما یک بار ضرر کنید اما ما در چند سال گذشته فقط ضرر کردیم. این اشتباهات وقتی سریالی باشد و به خاطر آن جام از دست دهیم، خیلی برای ما سنگین تمام می‌شود. من این را اتفاق نمی‌توانم بفهمم چون فقط دارد برای امیر قلعه نویی چنین مسائلی پیش می‌آید. من وقتی در سپاهان بودم همین اشتباهات رخ داده است و الان در گل گهر هم هستم این اشتباهات پیش آمده است.

وی افزود: 
مجموعه باشگاه گل‌گهر دارند تلاش می‌کنند و زحمت میشکند اگر مشکل با امیر قلعه نویی است، برای تیمی که دارد زحمت می کشد و خالصانه کار میکنند، چرا باید ضرر بییند؟ وقتی شما می بینید داوران بزرگ این مملکت مثل اشکان خورشیدی هر بازی که من در آن تیم  بودم، چند صحنه علیه ما قضاوت کرده است. من دارم می بینم به مجموعه ظلم میشود آن هم به خاطر امیر قلعه نویی است. من دلم برای گل گهر می‌سوزد من دارم از گل گهر دفاع میکنم.

قلعه نویی تاکید کرد:
 من ۱۰ سال است به این رفتارها عادت دارم. من با فیلم کارشناسی دارم این مسائل را مطرح می‌کنم  اما من از اشکان خورشیدی سوال دارم که چطور پنالتی های ما را در بازی با گل گهر نگرفته است. بیژن حیدری فصل گذشته پنالتی علیه ما پنالتی گرفت که باعث شد سپاهان نتواند سهمیه آسیایی را کسب کند. آقای موعود بنیادی فر در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی علیه سپاهان اشتباهاتی داشت و چطور به او قضاوت فینال جام حذفی را دادند؟ من آمدم دلیل این مسائل را بپرسم.

وی در پایان اظهار داشت:
 ایراد من چیست که من آن را بدانم و آن را برطرف کنم. تیم ما در این فصل ۶ تا ۹ امتیاز از داوری ضرر کرده است.اینکه داوران ما سلامت هستند و باکمترین امکانات، مشکل دارند من کاملا قبول دارم اما من میخواهم بگویم مشکل من را حل کنید. شما نمی‌دانید تمرینات ما چطور می گذرد. داوران ما سالم‌ هستند ولی چند داور هستند که به من ذهنیت دارند. من یک چیز فوتبال می خواهم و آن هم عدالت است.

 
منبع : تماشاچی

نظرات