پاسخ کوبنده رسول‌پناه به گل‌محمدی | چرا انقدر دروغ می‌گویی؟!

پاسخ کوبنده رسول‌پناه به گل‌محمدی | چرا انقدر دروغ می‌گویی؟!
تماشاچی -پس از صحبت‌های جنجالی یحیی گل محمدی بر علیه مهدی رسول‌پناه در نشست خبری دیدار با آلومینیوم، حالا سرپرست برکنار شده باشگاه پرسپولیس اظهاراتی تندی را در جواب سرمربی قرمزپوشان بیان کرده است. در بخش‌هایی از از صحبت‌های رسول‌پناه افشاگری‌های عجیبی هم دیده می‌شود که در ادامه مشاهده می‌فرمائید :

آقای گل محمدی مگر در نیمه نهایی جام حذفی بشار و سایر بازیکنان نبودند چرا دقیقه ۹۲ گل خوردیم و باختیم، من مقصر بودم؟ در دو دربی دقایق پایانی گل میخوریم، هیئت مدیره مقصر است؟چرا هروقت نتیجه نمیگیری بهانه های بچگانه میاری؟

شما وقتی سرمربی پرسپولیس شدی تیم با اختلاف ۳ امتیاز صدر نشین بود، سرمربی قهرمان جام جهانی هم مثل شما پر ادعا نیست و اینگونه حرف نمیزند.

۲ تا از بازیکنانی که جنابعالی در لیست فروش قرار داده بودی (عالیشاه و سیدجلال) و باشگاه با جدایی انها مخالفت کرد در فینال آسیا بازی کردند، اگر با جدایی انها موافقت میکردم آن ها را هم گردن من می انداختی!
آقای گل محمدی شما در جریان جدایی بشار بودی و حتی خودت برای ملاقات با او به هتل رفتی، چرا انقدر دروغ میگویی که در جریان جدایی بشار نبودی و پشت ناکامی هایت قایم میشوی؟ خداراشکر خود بشار مصاحبه کرد و همه چیز را توضیح داد.

تعداد ۹  بازیکن به دستور مستقیم شما جذب شده اند،چگونه فراموش کرده اید که روی جذب و رفتن تک تک افراد، شخصا تماس می گرفتید و حتی قبل از رفتن به باشگاه های آسیا اصرار داشتید لیست پُر شود.

آقای گل محمدی! مدارک و شواهد موجود حکایت از آن دارد که صد در صد قرارداد سال قبل بعلاوه تمامی آپشن‌های آن را بدون کم و کسر گرفته اید. مازاد بر آن، بابت بازی های جام باشگاه های آسیا بابت تک تک بازی ها ، پاداش جداگانه و به روز دریافت کرده اید.

 
منبع : تماشاچی

نظرات