آمار عجیب خط دفاعی استقلال | یک نیمه عالی یک نیمه افتضاح

آمار عجیب خط دفاعی استقلال | یک نیمه عالی یک نیمه افتضاح
تماشاچی -روز گذشته تیم فوتبال استقلال در دوازدهمین دیدار خود در لیگ بیستم به مصاف سایپا رفت اما بر خلاف بازی با تراکتور کار شاگردان محمود فکری مقابل نارنجی پوشان گره خورد و آبی‌پوشان نتواستند دروازه رقیب را باز کنند و هر چه زدند به در بسته خورد. این دیدار در نهایت با تک گل حسین مالکی با نتيجه یک بر صفر به سود شاگردان ابراهیم صادقی به پایان رسید. 

در حالیکه تنها ۴ دقیقه از شروع نیمه دوم گذشته بود، مجید علیاری با حرکت تکنیکی و تماشایی در سمت چپ زمین سه مدافع استقلال را فریب داد و از بین آنها نفوذ کرد که پاس رو به عقب به این بازیکن به پشت محوطه جریمه را حسین مالکی با سر توپ مقابل ریگی و شوت پای چپ وارد دروازه آبی‌ها کرد.

استقلال تا به اینجای فصل ۸ بار دروازه اش را باز شده دیده که تمامی این گل ها در نیمه دوم به ثمر رسیده است. آبی پوشان مقابل فولاد خوزستان، صنعت نفت آبادان، گل گهر سیرجان، پرسپولیس، تراکتور و سایپا گل خورده اند که همه آنها در ۴۵ دقیقه دوم به ثمر رسیده است.

استقلال تنها تیم لیگ بیستم است که هرگز در نیمه اول گلی را دریافت نکرده است و در این بازی نیز موفق به حفظ این رکورد شد ولی آنها در نیمه دوم گل خوردند و تا پایان نیز نتوانستند گل خورده را جبران کنند تا دومین شکست فصل آبی پوشان رقم بخورد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات