کنایه سهیل مهدی به محمود فکری و دفاع از برنامه بازی‌های پرسپولیس

کنایه سهیل مهدی به محمود فکری و دفاع از برنامه بازی‌های پرسپولیس
تماشاچی -سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان  لیگ فوتبال در جدیدترین مصاحبه خود به طور غیرمستقیم به اظهارات محمود فکری پاسخ داده و به نوعی از برنامه بازی‌های تیم پرسپولیس دفاع نموده است. متن کامل اظهارات سهیل مهدی را در ادامه مشاهده می‌کنید :

مهدی در ابتدا گفت: 
ما همیشه فکر می‌کردیم، تنش‌ها از سوی سکوهای هواداران است اما دیدم که نیازمند اصلاح رفتار حرفه‌ای در زمین و کنار زمین هستیم. به سمت قراردادهای حرفه‌ای رفته‌ایم و رشد قراردادها را در شرایطی شاهد بودیم که درآمد باشگاه‌ها افزایش نداشته است. نتایج و بازی‌های خوبی را شاهد هستیم. به طور مثال بازی گل گهر و تراکتور بازی حرفه‌ای، پر سرعت و فنی بود. اگر هر کدام از این دو تیم مقابل نماینده‌های آسیایی بازی می‌کردند، مطمئناً برنده میدان بودند. 

مهدی اظهار داشت: 
شاهد رفتار دوگانه هستیم و تنها رفتارمان را حرفه‌ای می‌کنیم. در عمل حرفه‌ای عمل نمی‌کنیم. کادر فنی و مدیریت باشگاه باید نظارت داشته باشند. البته باید به باشگاه‌ها هم حق داد؛ به این علت که ثبات در نیمکت ندارند. تراکتور در گیر تغییر سر مربی است اما باز شاهد نتایج خوب از سوی این باشگاه هستیم. ثبات در کار خیلی از مسائل فوتبال ما را حل خواهد کرد. 

وی افزود:
تمامی عواملی که منجر به ورود تیم‌ها به زمین می‌شوند، از مسئول برگزاری تا داوری و مهمانان در بازی دخیل هستند. تمام حمایت‌های مدیریتی از یک جهت است و اختلاف‌ها باید حل شود. بازار بیانیه‌ها داغ شده است و در کنار توصیه فنی توصیه غیر فنی هم صورت می‌گیرد. 

مسئول کمیته مسابقات سازمان  لیگ فوتبال در ادامه گفت:
زمانی که دستمزد بازیکنان و مربیان بالا می‌رود و متناسب با درآمد باشگاه نیست، برای یک امتیاز هم هزینه زیادی می‌پردازند. در حال حاضر شاید یک گل چند میلیون تومان ارزش داشته باشد. طبیعی است که رقابت و سرمایه‌گذاری باشگاه‌ها بر امتیازها تقسیم می‌شود.

مهدی خاطرنشان کرد: 
نظام بهداشت کشور تصمیم گیرنده حضور تماشاگران است و در صورتی که مجوز دریافت شود، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در شهرهای زرد و آبی فضاسازی خواهد شد. در ابتدا شاهد حضور خبرنگاران و ان شاالله از فروردین‌ماه شاهد حضور هواداران خواهیم بود. 

مسئول کمیته مسابقات سازمان  لیگ فوتبال در پایان تأکید کرد:
در صورتی که به تک بازی‌ها نگاه کنیم، در هر لیگی ممکن یک تیم کم‌تر از بقیه تیم‌ها بازی کند اما با نگاه به میانگین فصل شرایط متفاوت است. پرسپولیس حدود 20 روز در رقابت‌ها  نبود و اگر این 20 روز را خارج کنیم. کلیه باشگاه‌ها 7 تا 8 روز استراحت داشتند اما پرسپولیس 6 روز در نیم‌فصل اول استراحت داشت.
 
منبع : تماشاچی

نظرات