بهانه جویی تا کی؟ ‌‌لطفاً کمی بزرگ باشید آقای فکری!

بهانه جویی تا کی؟ ‌‌لطفاً کمی بزرگ باشید آقای فکری!
تماشاچی -دیگر عادت کرده‌ایم که پس از مساوی یا شکست تیم استقلال شاهد مصاحبه‌های عجیب و غریب محمود فکری باشیم و ایشان همه را مقصر عدم نتیجه گیری تیم استقلال می‌دانند به جز خودشان و دیگر اعضای کادرفنی.
روز گذشته و پس از اتمام بازی استقلال و سایپا محمود فکری باز هم به برنامه ریزی سازمان لیگ ایراد گرفت و ادعا کرد همه برنامه ریزی ها به نفع تیم رقیب صورت می‌گیرد. اما در کمال تعجب سرمربی آبی‌پوشان از عملکرد داور بازی هم ایراد گرفت در حالی که به نظر می‌رسید تیمی که بیشتر از قضاوت داور ضرر کرده تیم سایپا باشد. 
در صحنه‌های آهسته به خوبی مشخص بود که کمک داور یک موقعیت تک به تک سایپا را با پرچم اشتباه خود از این تیم گرفت و علاوه براین در پایان نیمه اول در اتفاقی جنجالی و در حالی که داور مسابقه قصد داشت محمد دانشگر را به دلیل اعتراض شدید از بازی اخراج کند با وساطت بازیکنان و کادرفنی استقلال از اخراج دانشگر منصرف شد.
از بحث تاکتیکی بازی هم نباید گذشت و مشخص شد کادرفنی استقلال بدون توجه به شیوه بازی حریف بازیکنان خود را چینش کرده‌اند در حالی که کاملاً واضح بود استفاده از 3 مهاجم برای تقابل با سایپا ایده خوبی نبوده است و از این رو ارسلان مطهری کاملاً در میدان گم بود.
بهتر است سرمربی تیم استقلال کمی از فضاهای حاشیه‌ای فاصله بگیرد و هربار این و آن را مقصر ناکامی تیم خود قلمداد نکند. ایشان باید توجه داشته باشد که با به جنجال کشیدن فوتبال چیزی گیرشان نخواهد آمد و بیشتر تمرکز خود و بازیکنان استقلال را بر هم می‌زنند. از طرفی هواداران فوتبال هم دیگر گول این هوچی‌گری ها را نمی‌خورند و بیشتر به کیفیت فنی بازی‌ها توجه دارند. 
از آقای فکری می‌خواهیم با جملات جنجالی و حاشیه‌ای حرکات زیبایی مانند حرکت داریوش شجاعیان و محمد دانشگر را که پیش از بازی با سایپا برای پیشکسوتان پرسپولیسی آرزوی سلامتی کردند خراب نکنند و بگذارند اتفاقات قشنگ فوتبال بیشتر به چشم بیایند.
 
منبع : تماشاچی

نظرات