استقلال-سایپا | جدال رو کم کنی بین پیروز قربانی و آبی‌پوشان

استقلال-سایپا | جدال رو کم کنی بین پیروز قربانی و آبی‌پوشان
تماشاچی -پیروز قربانی، پیشکسوت باشگاه استقلال که اکنون به عنوان یکی از دستیاران ابراهیم صادقی در تیم سایپا فعالیت می‌کند در چند مرحله به حمایت از تیم رقیب استقلال یعنی پرسپولیس پرداخت و مدعی شد قرمزپوشان تاکتیکی ترین تیم حال حاضر ایران هستند و بی جهت نبوده که به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کردند.
اولین بار که پیروز قربانی این جملات را به زبان آورد هواداران استقلال به شدت علیه او موضع گرفتند و به خاطر حمایت از تیم رقیب از قربانی گلایه کردند اما با این وجود مربی تیم سایپا در مراحل بعدی بازهم روی مواضع خود ایستاد و عنوان کرد هنوز هم اعتقاد دارد که در حال حاضر تیم پرسپولیس بهترین تیم ایران از لحاظ نوع بازی است.
زمانی که پیروز قربانی به حمایت از رقیب استقلال پرداخت آبی‌پوشان شرایط مناسبی از نظر کیفیت فنی نداشتند و هواداران از نوع بازی شاگردان محمود فکری شاکی بودند اما بعد از دیدار استقلال و تراکتور اکثر هواداران برای حمایت از سرمربی تیم‌شان متحد شدند.
حالا پیروز قربانی به همراه سایپا باید به مصاف آماده ترین تیم استقلال در لیگ بیستم برود و دیدار فردا (شنبه 4 بهمن) برای هر دو طرف حیثیتی خواهد بود و قطعا هیچ یک از طرفین نمی‌خواهد بازنده بازی باشد. 
البته علاوه بر نتيجه این بازی نوع نمایش سایپا برای دنبال کنندگان لیگ ایران بسیار مهم خواهد بود چرا که پیروز قربانی همواره در مصاحبه‌های خود صحبت از بازی زیبا و کیفیت بالای تیم سایپا را به میان آورده است و از این نظر حرکت تمامی بازیکنان تیم نارنجی پوش زیر ذره بین خواهد بود. 
در نهایت باید ببینیم پیروز قربانی می‌تواند صحبت‌های خود را در عمل به هواداران استقلال ثابت کند یا اینکه آبی‌پوشان روی این پیشکسوت باشگاه خود را کم خواهند کرد.
منبع : تماشاچی

نظرات