از احسان حاج‌صفی تا فرشید باقری | بمب‌های نقل‌وانتقالاتی زمستان

از احسان حاج‌صفی تا فرشید باقری | بمب‌های نقل‌وانتقالاتی زمستان
تماشاچی -با نزدیک شدن به تعطيلات نیم فصل فوتبال ایران و باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمزمه‌های زیادی مبنی بر جابه‌جایی بازیکنان بین تیم‌های مختلف لیگ شنیده می‌شود و از این رو در ادامه به چند بمب نقل و انتقالاتی که به وقوع پیوستن آن‌ها محتمل به نظر می‌رسد اشاره خواهیم کرد :

احسان حاج‌صفی بازیکن با تجربه و 30 ساله تراکتور از شرایط خود در این تیم راضی نیست و شنیده می‌شود با مسعود شجاعی اختلاف نظر دارد و نیمکت نشینی او در بازی حساس برابر استقلال بع شایعات جدایی او دامن زد. 
سپاهان مقصد احتمالی این بازیکن ملی‌پوش خواهد بود.

فرشید باقری هافبک دفاعی 28 ساله استقلال که مورد غضب محمود فکری قرار گرفته است قطعاً در نقل و انتقالات نیم فصل از جمع آبی‌پوشان جدا خواهد شد.
با توجه به شرط باشگاه استقلال مبنی بر اینکه در صورت مشخص شدن تیم آینده فرشید باقری برای وی رضایت نامه صادر خواهند کرد عملاً انتقال باقری به پرسپولیس منتفی خواهد بود و با توجه به اعلام بی میلی مدیران گل‌گهر مبنی بر جذب هافبک استقلال، از فولاد خوزستان به عنوان مقصد احتمالی فرشید باقری یاد می‌شود.

پیمان بابایی مهاجم 26 ساله و با کیفیت تیم ماشین سازی از شرایط و نحوه بازی تیمش راضی نیست و برای اثبات توانایی‌های خود در تلاش است تا با دریافت رضایت نامه به یکی از تیم‌های مطرح لیگ بپیوندد.
با توجه به ترافیک بازیکنان با کیفیت در خط حمله استقلال، به احتمال فراوان پیمان بابایی به پرسپولیس خواهد پیوست تا جای خالی عیسی آل‌کثیر را پر کند. همچنین شنیده می‌شود در صورت رضایت مدیران ماشین سازی باشگاه پرسپولیس آرمان رمضانی را به عنوان بخشی از قرارداد بابایی وارد معامله خواهد کرد.

محمد صادق بارانی هافبک 29 ساله تیم سایپا که در سال‌های گذشته نیز مورد توجه باشگاه استقلال قرار داشت به احتمال فراوان جانشین فرشید باقری خواهد شد.

محمد شریفی بازیکن جوان و 20 ساله که با هزار امید و آرزو از سایپا به پرسپولیس پیوست حتی یک دقیقه هم فرصت بازی برای قرمزپوشان را پیدا نکرد و حالا با توجه به علاقه مجید جلالی به جذب او به احتمال فراوان به نساجی قائمشهر می‌پیوندد.

 
منبع : تماشاچی

نظرات