حمایت تمام قد اسطوره استقلال از علی کریمی

حمایت تمام قد اسطوره استقلال از علی کریمی
تماشاچی -ثبت نام علی کریمی برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال موجبات خوشحالی بسیاری از اهالی فوتبال را فراهم کرد و خیلی از پیشکسوتان، مربیان و بازیکنان از این اقدام علی کریمی حمایت کردند. اما در این میان تعداد کمی از استقلالی‌هابه حمایت از کریمی پرداختند و شاید به دليل اينکه احتمال می‌دهند اسطوره پرسپولیس از تیم خود بیشتر حمایت کند چندان از ریاست علی کریمی استقبال نکنند. 
با این حال مجتبی جباری، اسطوره محبوب باشگاه استقلال در اظهارات جدید خود تمام قد از حضور علی کریمی در رأس فدراسیون فوتبال حمايت کرد که متن کامل این صحبت‌ها را در ادامه ملاحظه می‌کنید :

به طور کلی فدراسیون فوتبال موفق نبوده و نتوانسته بستری خوب و موثر برای فوتبال محیا کند برای پیشرفت فوتبال، پیشرفت تیم‌های پایه و برگزاری بهتر مسابقات.  متاسفانه در این سال‌ها فوتبال پایه رشد خوبی نداشته و مشکلاتی بزرگی در مدیریت فوتبال وجود داشته است. مانند ماجرای قرارداد ویلتموس که اتفاق ناگواری را برای فوتبال ایران رقم زد.

مدیران فدراسیون چیزی به عنوان میراث و یادگار باقی نگذاشته‌اند. آنها گروهی بودند که از یکدیگر حمایت می‌کردند و پست ها و موقعیت ها بین این افراد جابجا می‌شد. متاسفانه در این سال‌ها بخش‌هایی از فوتبال رها شده بود. مثل فوتبال پایه و رده های فوتبال ملی. مدیران قبلی اشتباهات زیادی داشتند و نتوانستند از پتانسیل ها به خوبی استفاده کنند، اگر مدیریت فوتبال این‌گونه است، همه می‌توانند در فدراسیون مدیر شوند.

اگر مدیران فعلی باز هم انتخاب شوند نباید انتظار تغییر چندانی داشته باشیم. آنها نمی‌توانند پتانسیل ها را بشناسند و از کشورهای موفق در این حوزه الگو بگیرند. مسئولان قبلی وقتی اشتباه می‌کردند فضا را طوری آماده می‌کردند که کسی متوجه اشتباه‌شان نشود. الان فوتبال مشکل دارد و جذابیت‌هایش را از دست داده و فکر میکنم اگر از روسای قبلی کسی در انتخابات فدراسیون انتخاب شود، وضعیت بدتر می‌شود.

علی کریمی متفاوت تر از دیگران است. امیدوارم از ایشان حمایت شود و بتوانند انتخاب شوند. برای علی کریمی تجربه جدیدی است و تجربه آسانی هم نخواهد بود. امیدوارم با استفاده از مشاوره هایی که می‌گیرند و نفراتی که در کنارشان قرار خواهند داد بتوانند کم تجربیگی شان را در این عرصه را جبران کنند. به شخصه دوست دارم یک فرد فوتبالی انتخاب شود به شرطی که چیدمان نفرات درست باشد و از نظرات افراد با تجربه استفاده شود. امیدوارم علی کریمی رای بیاورد و  این شانس را داشته باشد که وارد فدراسیون شود.


​​​​
منبع : تماشاچی

نظرات