احتمال درگیری در بازی پرسپولیس و فولاد!

احتمال درگیری در بازی پرسپولیس و فولاد!
تماشاچی -حتماً همه شما عزیزان اتفاقات جنجالی دیدار استقلال و فولاد در هفته دوم فصل جاری را به یاد دارید. یک هفته پس از آن بازی پر حاشیه محمود فکری، سرمربی آبی‌پوشان رفتار و الفاظ به کار برده شده توسط نیمکت نشینان فولاد را دلیلی بر استفاده از آن کلمات زشت توسط خود دانست. در اولین نگاه این اظهارنظر فکری چیزی شبیه به یک توجیه بود و کمتر کسی توضیحات سرمربی استقلال را باور کرد. اما با این حال اتفاقاتی در بازی‌های بعدی فولاد افتاد که کم کم هواداران فوتبال به صداقت گفتار سرمربی استقلال پی بردند.
نیمکت نشینان اغلب تیم‌هایی که پس از استقلال به مصاف تیم فولاد رفتند نسبت به حرکات و شلوغ کاری های نیمکت نشینان این تیم خوزستانی معترض بودند و ادعا کردند افرادی که روی نیمکت فولاد حضور دارند با کل کل ها و شانتاژهای خود سعی دارند تمرکز بازیکنان و نیمکت حریف را به هم بریزند.
با توجه به نبود تماشاگران در ورزشگاه و به دلیل اینکه صدای افراد حاضر در ورزشگاه به راحتی قابل شنیدن است این اقدام نیمکت نشینان فولاد از نظر رقبا یک اقدام کاملاً عامدانه به حساب می‌آید.

گویا این حرکات یکی از تاکتیک‌های فولادی ها برای تحت فشار قرار دادن بازیکنان و نیمکت نشینان حریف است و همین اقدام آن‌ها باعث می‌شود اعضای تیم مقابل نیز شدیداً واکنش نشان دهند و بازی به جنجال کشیده شود.
تا ساعاتی دیگر فولادی ها باید در ورزشگاه آزادی به مصاف پرسپولیس بروند و اگر این حرکات خود را مجدداً تکرار کنند ممکن است با واکنش مربیان و بازیکنان پرسپولیس مواجه شوند و بازی به جنجال کشیده شود.
منبع : تماشاچی

نظرات