مهدی ترابی؛ از آنجا رانده و از اینجا مانده!

مهدی ترابی؛ از آنجا رانده و از اینجا مانده!
تماشاچی -در ساعات اخیر اخباری مبنی بر بازگشت مهدی ترابی به پرسپولیس منتشر شده است و این احتمال وجود دارد که شماره 9 سابق به جمع سرخ‌پوشان بازگردد. مهدی ترابی که در پایان فصل نوزدهم تصمیم به ترک پرسپولیس گرفت فکرش را نمی‌کرد خیلی زود در لیگ قطر به پایان راه برسد و ناچار به بازگشت به لیگ ایران شود.
درست یک ماه پیش بود که تیم پرسپولیس در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دلیل کمبود بازیکن برابر اولسان هیوندای شکست خورد تا همچنان حسرت ستاره آسیایی برای این باشگاه پرطرفدار باقی بماند.
به این دلیل هواداران پرسپولیس از دست بازیکنانی که تیم‌شان را در شرایط بحرانی تنها گذاشتند بسیار عصبی هستند و با وجود کمبود بازیکن حاضر به بازگشت آن‌ها نیستند.
یکی از این بازیکنان هم مهدی ترابی است که با وجود دردسرهایی که در امضای قرارداد با تیم العربی داشت تصمیم به ترک پرسپولیس گرفت و حاضر نشد قرمزپوشان را در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.
حالا مهدی ترابی که دیگر در تیم العربی جایی ندارد در تماسی با مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام نموده که قصد بازگشت به جمع قرمزپوشان را دارد و نظر کادرفنی پرسپولیس هم با این اتفاق مثبت است.
اما به موازات این اتفاق هواداران پرسپولیس در فضای مجازی به شدت علیه بازگشت ترابی موضع گرفته‌اند و در هشداری به مدیران باشگاه پرسپولیس اعلام نموده‌اند حاضر به بازگشت بازیکنانی مثل شجاع خلیل‌زاده، علی علیپور و مهدی ترابی نیستند.

در صورت مقدور نبودن بازگشت به پرسپولیس مهدی ترابی ناچار است پیشنهاد تیم‌های تراکتور و سپاهان را بررسی کند. 


 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

این کیسه کشا دارن کاری میکنن ک بهترین بازیکن پرسپولیس بر نگرده مگه همین ترابی نبود که ۲۴ امتیاز برای پرسپولیس کسب کرد دوستان خاهشن ب حرف این عقده ای ها گوش ندین♥️♥️

پاسخ دادن