پیش بازی منچستریونایتد و لیورپول + ترکیب احتمالی

پیش بازی منچستریونایتد و لیورپول + ترکیب احتمالی
تماشاچی -حساس‌ترین دیدار هفته نوزدهم لیگ برتر انگلیس، امشب میان منچستریونایتد صدرنشین و لیورپول دوم جدولی در ورزشگاه آنفیلد برگزار خواهد شد و هر دو تیم تلاش خواهند کرد تا در این دیدار به برتری دست یابند و در صدر جدول تکیه کنند. این دیدار در سال‌های اخیر اهمیت خود را به سبب افت منچستریونایتد از دست داده بود و حالا بار دیگر با صدرنشینی یونایتد در لیگ برتر انگلیس، می‌توان یک جدال حساس بین دو تیم بزرگ و پرافتخار انگلیس را شاهد بود.  

این دیدار محک جدی برای منچستریونایتد است که در قامت مدعی اصلی قهرمانی ظهور کرده و اگر در این دیدار به برتری دست یابد، قطعاً جایگاه خود را ثابت خواهد کرد.

از سویی هم تیم یورگن کلوپ از روزهای خوبش فاصله گرفته است ولی همچنان در خانه حریف قدرتمندی محسوب می شود چرا که آخرین باخت خانگی آن ها در لیگ برتر به اپریل سال 2017 بر می گردد. آن‌ها می‌توانند با کسب یک برد روحیه بخش در بازی امشب، دوباره به صدر برگردند، اما برنده نشدن در هیچ یک از سه بازی لیگ برتری آخر موجب شده تا لیورپول اندکی زیر بار انتقادات برود.

لیورپول و منچستر یونایتد تا کنون 174 بار در لیگ برتر در برابر هم صف‌آرایی کرده اند که سهم لک لک ها 57 پیروزی، 49 تساوی بوده و یونایتد نیز 68 پیروزی کسب کرده است. در این تعداد بازی، لیورپول موفق به زدن 224 گُل و منچستریونایتد نیز 238 گُل به ثمر رسانده است.

آخرین جدال دو تیم در دیدار برگشت فصل قبل که قبل از شیوع کرونا بود، لیورپول 2 بر 0 منچستریونایتد را در آنفیلد مغلوب کرد. فان‌دایک و صلاح در آن دیدار گل‌های قرمزهای مرسی‌ساید را زدند.

مصدومان و محرومان؛ ویرجیل فان‌دایک، جو گومز، دیوگو ژوتا و کاستاس سیمیکاس به طور قطعی در ترکیب لیورپول قرار نخواهند گرفت. جوئل ماتیپ و نبی کیتا با رفع مصدومیت شاید به این دیدار مهم برسند. مارکوس روخو و فیل جونز هم مصدومان منچستریونایتد هستند. ویکتور لیندلوف بهبود پیدا کرده و شاید به بازی در آنفیلد برسد.

این دیدار امشب ساعت 20 به وقت تهران برگزار خواهد شد و میلیون‌ها هوادار را پای تلویزیون میخکوب خواهد کرد. (پخش زنده از شبکه ورزش)

ترکیب احتمالی دو تیم برای این دیدار حساس در عکس زیر قابل مشاهده است :

منبع : تماشاچی

نظرات