قدرت ماورایی آقای رئیس | سکوت عجیب آقایان در برابر توهین و افترا

قدرت ماورایی آقای رئیس | سکوت عجیب آقایان در برابر توهین و افترا
تماشاچی -یعنی یک شخص چقدر می‌تواند قدرت داشته باشد که پس از توهین به مردم یک شهر و اتهام به بازیکنان و سرمربی یک تیم همچنان در سمتش مشغول به فعالیت باشد؟ بله منظور ما مهدی رسول‌پناه، رئیس سِمِج ِ هيئت مديره باشگاه پرسپولیس است که با وجود توهین به مردم مازندران، یحیی گل محمدی و چند تن از بازیکنان پرسپولیس همچنان در این باشگاه حضور فعال دارد.
چند ماه قبل و زمانی که فیلمی از صحبت‌های جنجالی رسول‌پناه منتشر شد، اکثر هواداران فوتبال تصور می‌کردند که دیگر کار سرپرست باشگاه پرسپولیس تمام است و اخراج خواهد شد و از قضا این اتفاق افتاد و این مدیر جنجالی از سرپرستی باشگاه پرسپولیس کنار رفت اما در اتفاقی عجیب و در سکوت کامل همچنان به عنوان رئیس هیئت مدیره پرسپولیس مشغول به فعالیت بود و رفت و آمد خود را به باشگاه قطع نکرد.
به علت حضور تیم پرسپولیس در فینال آسیا و بازی‌های حساس پیش روی قرمزپوشان، کم کم جریان فیلم معروف رسول‌پناه به دست فراموشی سپرده شد و تمرکز کادرفنی، بازیکنان، پیشکسوتان و هواداران پرسپولیس روی دیدارهای حساس این تیم بود. 

در همین بین جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس انتخاب شد و به دلیل سابقه کارهای حراستی و امنیتی ایشان، انتظار می‌رفت در مواقع لازم جناب سمیعی بلافاصله به موضوع ورود کنند و در راه پاک شدن فوتبال کشور از هیچ تلاشی مضایقه ننمایند. 
آقای سمیعی که از ویدئوهای منتشر شده از مهدی رسول‌پناه با خبر بودند هیچ اعتراض و یا اقدامی علیه رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس صورت ندادند و به دلیل بازی‌های حساس پرسپولیس این سکوت آقای سمیعی کاملاً توجیه پذیر بود اما پس از مصاحبه طوفانی یحیی گل محمدی و همچنین انتشار بخش جدیدی از اظهارات رسول‌پناه دیگر سکوت مدیرعامل باشگاه پرسپولیس قابل پذیرش نیست و همه منتظر اقدام ایشان هستند. 
اکثر هواداران فوتبال از مدیران بالاتر در وزارت ورزش انتظار دارند به پرونده اظهارات جنجالی رسول‌پناه ورود کنند و خود اهالی فوتبال نیز می‌خواهند صحت و سقم صحبت‌های رسول‌پناه معلوم شود. 

بدون شک رسیدگی هر چه سریعتر به صحبت‌های مهدی رسول‌پناه همه چیز را روشن خواهد کرد و مشخص خواهد شد یا صحبت‌های وی در خصوص دلالی گل‌محمدی از بازیکنان پرسپولیس درست است یا اینکه ایشان از روی خیالبافی آن اظهارات همراه با توهین را به زبان آورده‌اند. 
در هر صورت سکوت معنادار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و همچنین مدیران ارشد وزارت ورزش در خصوص ویدئوی جنجالی رسول‌پناه اصلاً قابل پذیرش نیست و اینکه چرا هیچ فرد یا نهادی با اظهارات توهین آمیز رئیس هیئت مدیره پرسپولیس برخورد نمی‌کند کمی عجیب به نظر می‌رسد.
منبع : تماشاچی

نظرات