پافشاری پیروز قربانی در حمایت از پرسپولیس | همچنان روی حرفم هستم

پافشاری پیروز قربانی در حمایت از پرسپولیس | همچنان روی حرفم هستم
تماشاچی -اظهارات پیش بینی نشده پیروز قربانی در حمایت از نحوه بازی پرسپولیس صدای خیلی از هواداران استقلال را درآورد و باعث شد هجمه ای علیه پیشکسوت استقلال و مربی فعلی سایپا شکل بگیرد. با این وجود پیروز قربانی پس از دیدار سایپا و ذوب‌آهن همچنان روی مواضع خود ایستاد و از اظهارات خود دفاع کرد. 
متن کامل صحبت‌های پیروز قربانی را در ادامه مشاهده می‌فرمائید :

وی درباره اینکه پس از دیدار مقابل صنعت نفت صحبت‌هایی را درباره عملکرد تیم پرسپولیس مطرح کرد که باعث موضع‌گیری برخی استقلالی‌ها علیه او شد و آیا به دلیل این فشارها از صحبت‌های خود پشیمان است یا نه، گفت: 
نه، حرف منطقی جای پشیمانی ندارد. باز هم سر مواضع خود هستم. من فوتبال را فنی می‌بینم. از فوتبال به جایی که می‌خواستم رسیدم. یکسری دوستان کارهایی انجام می‌دهند که نمی‌خواهم باز کنم، اما من بر اساس چیزی که می‌بینیم قضاوت می‌کنم. اگر غیر از این باشد به شعور مخاطب توهین می‌کنم.

مربی تیم فوتبال سایپا و بازیکن سابق استقلال در واکنش به اینکه در این شرایط باید یک دیدار حساس هم در هفته دوازدهم مقابل استقلال برگزار کنند، گفت: 
بازی مقابل استقلال حساسیتی ندارد. استقلال تیم سابقم است و من هر چیزی در زندگی شخصی و از نظر جایگاه اجتماعی دارم، به خاطر استقلال است. همیشه استقلال را دوست دارم، اما الان عضو مجموعه سایپا هستم. هفته آینده هم با تیم خوب استقلال بازی داریم و امیدوارم بازیکنان ما بتوانند خود را مقابل این تیم نشان دهند.

قربانی درباره اینکه برخی پیشکسوتان از محمود فکری حمایت نمی‌کنند و چه نظری در این مورد دارد، اظهار داشت:
من زیاد در فضای مجازی و داستان‌هایی که آنجا جریان دارد، نیستم. لفظی درست شده است به نام پیشکسوت و من به‌عنوان پیشکسوت صحبت می‌کنم. این درست است که ما همه یک دوره در استقلال بازی کردیم و هر چه داریم از این تیم است، اما منتی بر سر این تیم نباید بگذاریم و برعکس، این استقلال است که بر سر همه ما منت دارد.

وی ادامه داد:
ما قبل از اینکه پیشکسوت استقلال باشیم، پیشکسوت فوتبال هستیم؛ این را در مورد خودم گفتم. موظف هستم به‌عنوان کسی که در بحث فنی فعالیت می‌کنم، مسائل را فنی ببینم. من آدمی نیستم که دروغ به خورد مخاطب بدهم تا چهار نفر به به و چه چه کنند. همیشه استقلال برای ما عزیز است و دوست داریم بالا باشد. حرفی که زدم این بود که ما همه باید ابتدا به درون خودمان رجوع کنیم و ضعف‌های خودمان را برطرف کنیم و بعد دنبال مسائل دیگر بگردیم. من حرف کلی می‌زنم، اما شما در لیگ مربیانی می‌بینید که نتایجی می‌گیرند که در حد آن تیم نیست، اما به همه چیز ربط می‌دهند، به جز ضعف خودشان.
منبع : تماشاچی

نظرات