هماهنگی عجیب در فراری دادن میلیچ | اتفاقی که کاملاً مشکوک است

هماهنگی عجیب در فراری دادن میلیچ | اتفاقی که کاملاً مشکوک است
تماشاچی -حتی خوش‌بین ترین هوادار استقلال هم فکر نمی‌کرد هرویه میلیچ پس از آن سوپر گل سه امتیازی اش برابر ماشین سازی کم کم راهی نیمکت شود و در ادامه مورد غضب محمود فکری هم قرار بگیرد. این اتفاق عجیب در حالی رخ داد که دقیقا در همان برهه دیگر مدافع چپ آبی‌پوشان یعنی محمد نادری نیز با مصدومیت مواجه شده بود و با این وجود محمود فکری در اقدامی مشکوک با نیمکت نشین کردن میلیچ در چند بازی تیم خود را بدون مدافع چپ تخصصی راهی میدان کرد. دقیقا پس از این اتفاقات مشکوک شائبه دوپینگ هرویه میلیچ هم سر زبان‌ها افتاد و با توجه به حوادثی که در چند روز اخیر رقم خورد این شایعه بیشتر به واقعیت نزدیک شده است.

حتماً همه شما عزیزان می‌دانید که فراهم کردن شرایط خروج از کشور در بهترین حالت حداقل دو هفته زمان می‌برد و با در نظر گرفتن این موضوع می‌توان به مورد بسیار مشکوکی پی برد. هرویه میلیچ پس از نیمکت نشینی در دربی بامداد سه شنبه (23 دی) ایران را ترک کرد و آن استوری جنجالی که به خاطرش از حضور در تمرین استقلال منع شد را پس از بازی با گل گهر یعنی روز چهارشنبه (10 دی) منتشر کرده بود. با یک حساب سرانگشتی به سادگی می‌توان فهمید که هرویه میلیچ مقدمات سفرش را قبل از بازی با گل گهر تدارک دیده و آن استوری و برخورد محمود فکری چیزی بیشتر از یک نمایش نبوده است.
این مورد را هم باید در نظر گرفت که میلیچ بدون هماهنگی مدیران استقلال هرگز قادر به ترک ایران نبود و سکوت کامل مدیران استقلال در این مورد بسیار عجیب به نظر می‌رسد.

حالا به اصلی‌ترین سؤالی که در این خصوص مطرح است می‌رسیم؛ آیا نیمکت نشینی در چند بازی پی در پی دلیلی می‌شود که میلیچ استقلال را رها کرده و حتی از کشور خارج شود؟ واقعا مشکوک و خنده‌دار نیست؟
در همین لیگ بیستم کی‌روش استنلی و بوژیدار رادوشویچ در اکثر بازی‌ها نیمکت نشین بوده‌اند و آیا منطقی است که تصمیم به ترک ایران بگیرند؟
اگر موضوع مشکلات مالی است که باید بگوییم سال قبل هم باشگاه استقلال با این چالش روبه‌رو بود و زمانی که استراماچونی به خاطر همین بی پولی استقلال را ترک کرد، میلیچ هم که توسط خود استراماچونی به استقلال آورده شده بود به راحتی می‌توانست از جمع آبی‌پوشان جدا شود.
علاوه بر این میلیچ که از اوضاع مالی استقلال با خبر بود و از طرفی می‌دانست محمد نادری هم در این پست جذب شده است چرا باز هم به ايران برگشت و به همکاری خود با باشگاه استقلال ادامه داد؟

تمام این‌ها دلایل محکمی است که مشکوک بودن رفتار میلیچ را ثابت می‌کند و احتمال دارد متولیان فوتبال کشور از ترس اعتراضات هواداران استقلال این موضوع را با سناریویی نخ نما شده به پایان رسانده باشند چرا که موفقیت‌های چند سال اخیر پرسپولیس سبب شده است تا هواداران استقلال حتی بالاترین شخص ورزش کشور را مورد اتهام قرار دهند و با محرومیت میلیچ قطعاً این اعتراضات به اوج خود می‌رسید.

طرفداران استقلال هنوز هم اعتقاد دارند که جدایی استراماچونی نقشه‌ای برای پایین کشیدن استقلال از صدر جدول بوده است و قطعا اگر در روزهایی که استقلال با محمود فکری در صدر جدول قرار داشت و محرومیت میلیچ سبب کسر امتیاز از آبی‌پوشان می‌گردید اعتراضات این هواداران به اوج خود می‌رسید و جو حاکم بر فوتبال کشور کاملاً متشنج می‌شد.
منبع : تماشاچی

نظرات