انتقال حواشی از اردوگاه آبی به اردوگاه قرمز | یحیی گل‌محمدی در آستانه جدایی

انتقال حواشی از اردوگاه آبی به اردوگاه قرمز | یحیی گل‌محمدی در آستانه جدایی
تماشاچی -خبر ترک شبانه ایران توسط هرویه میلیچ خبری شوک آور برای باشگاه استقلال بود که صدای هواداران این تیم را نسبت به این اتفاق درآورد و آن‌ها نگران این هستند که دیاباته نیز پس از میلیچ تصمیم به جدایی بگیرد. این اتفاقات فشار زیادی را به مدیران و اعضای کادرفنی استقلال وارد کرد اما پس از چند ساعت این حواشی به اردوگاه سرخپوشان پایتخت نیز منتقل شد و حالا یحیی گل محمدی در آستانه جدایی از پرسپولیس قرار دارد. 

روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری معوقه هفته از هشتم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف استقلال رفت و با وجود برتری، در ثانیه‌های پایانی به تساوی 2-2 مقابل رقیب دیرینه خود رضایت داد.
بعد از این بازی بود که یحیی گل‌محمدی صحبت‌های تندی علیه مهدی رسول پناه، عضو هیات مدیره باشگاه مطرح کرد و تهدید کرد که اگر تا 2 روز دیگر همچان او در این باشگاه باشد تصمیمات جدیدی خواهد گرفت.
صحبت‌های گل محمدی روی سایت رسمی باشگاه پوشش داده نشد تا دعوای مدیریت و کادرفنی باشگاه علنی شده و به اوج خود برسد.

پس از این اتفاقات گل محمدی امروز (سه‌شنبه) به دفتر باشگاه مراجعه کرد تا جلسه‌ای با جعفر سمیعی و ابراهیم شکوری داشته باشد اما به دلیل غیبت مدیران پرسپولیس در باشگاه، حضور گل‌محمدی در ساختمان باشگاه بی‌نتیجه ماند.
یحیی گل‌محمدی امروز نیز در تمرین ریکاوری سرخپوشان شرکت نکرد تا ناراحتی شدید خود از وضعیت مدیریتی باشگاه را نشان دهد. هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز جلسه‌ای ویژه برای بررسی صحبت‌های گل‌محمدی علیه هیئت مدیره برگزار خواهد کرد و باید دید چه سرنوشتی در انتظار سرمربی و مدیریت باشگاه پرسپولیس خواهد بود.
منبع : تماشاچی

نظرات