پیش بازی منچستریونایتد و برنلی + ترکیب احتمالی

پیش بازی منچستریونایتد و برنلی + ترکیب احتمالی
تماشاچی -در دیداری معوق از هفته اول مسابقات لیگ برتر انگلیس امشب (سه شنبه) از ساعت ۲۳ و ۴۵ دقیقه تیم فوتبال منچستر یونایتد در ورزشگاه "ترف مور" مهمان تیم برنلی خواهد بود.

منچستریونایتد در مقطع بسیار خوبی دیدار عقب افتاده خود را برگزار می‌کند، زیرا این تیم برخلاف هفته‌های اول، حالا در کورس قهرمانی قرار دارد و این دیدار می‌تواند آن‌ها را به صدر جدول لیگ جزیره برساند. منچستریونایتد در حال حاضر از ۱۶ بازی ۳۳ امتیاز اندوخته است و فقط به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به لیورپول صدرنشین، در رتبه دوم جای دارد. یونایتد‌ها چنان چه بتوانند در این بازی به ۳ امتیاز دست پیدا کنند؛ با ۳ امتیاز بیشتر از لیورپول به صدر جدول خواهند رسید. حتی تساوی در این بازی هم شیاطین سرخ را صدرنشین خواهد کرد.

در آن سوی میدان هم تیم برنلی که ۲ بازی عقب افتاده دارد؛ در حال حاضر با ۱۶ امتیاز در رتبه شانزدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است و با منطقه سقوط ۵ امتیاز فاصله دارد. برنلی در شرایطی قدم به میدان می‌گذارد که از ۴ بازی خود در همه مسابقات ۳ پیروزی کسب کرده که آخرین آن ها، پیروزی یک بر صفر برابر شفیلد یونایتد بود.مشکل اصلی میزبان، ضعف گلزنی این تیم است. برنلی در ۱۵ بازی خود در لیگ فقط ۹ گل به ثمر رسانده است و از این نظر پس از شفیلدیونایتد بدترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد.برنلی از ۶ بازی اخیر خود در لیگ جزیره ۳ پیروزی، ۲ تساوی و یک شکست داشته است. منچستریونایتد نیز از ۶ دیدار اخیر خود در لیگ ۴ پیروزی و ۲ تساوی به دست آورده است.

در بازی امشب ممکن است پوگبا، لیندلوف و لوک شاو که همگی به دلیل مصدومیت در جام حذفی برابر واتفورد به میدان نرفته‌اند، در این بازی به میدان بیایند؛ اما اریک بیلی همچنان از ناحیه گردن مصدوم است. علاوه بر این وضعیت مارکوس روخو هنوز مشخص نیست، اما ادیسون کاوانی که ۳ جلسه محروم بود می‌تواند در بازی امشب حاضر باشد.

۴ بازیکن برنلی که به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به سر می‌بردند و در دیدار جام حذفی برای این تیم به میدان نرفتند، می‌توانند در بازی امشب برابر یونایتد‌ها بازی کنند.

ترکیب احتمالی دو تیم نیز در عکس زیر قابل مشاهده است :

منبع : تماشاچی

نظرات