پیام "اوس موسی" به گردانندگان صفحات و کانال‌های هواداری؛ خسته نباشید

پیام
تماشاچی -پس از انتخاب رضا کرمانشاهی به عنوان داور دربی 94 صفحات و کانال‌های هواداری دو تیم استقلال و پرسپولیس شروع کردند به مرور اشتباهات این داور در دیدارهای گذشته و با کمال وقاحت اتهامات عجیب و غریبی را به این داور نسبت دادند.
این اتفاقات در حالی رخ داد که هنوز دربی 94 با قضاوت رضا کرمانشاهی برگزار نشده و مشخص نیست این داور در دربی حساس پیش رو چگونه قضاوت خواهد کرد.
کانال‌های هواداری استقلال برای اتهام به این داور، از بازی میان پرسپولیس و شهرخودرو نام می‌برند و اعتقاد دارند کرمانشاهی در نیمه اول میلاد سرلک را عمداً اخراج نکرده است.
کانال‌های هواداری پرسپولیس نیز صحبت از  پنالتی هایی که کرمانشاهی در سال‌های به ضررشان اعلام نموده است، به میان آورده اند. 
علاوه بر این‌ها، گردانندگان صفحات و کانال‌های هواداری فیلم‌های زیادی از اشتباهات داوران در دربی‌های گذشته که به ضررشان تمام شده منتشر کرده‌اند که بسیار جای تعجب دارد. طبیعی است که در 93 بازی گذشته میان استقلال و پرسپولیس داوران هم به ضرر آبی‌پوشان سوت زده باشند و هم به ضرر قرمزپوشان. 
این عزیزانِ کمی متوهم باید بدانند شلوغ بازی‌هایشان فقط فشار را روی داور مسابقه بیشتر می‌کند و این احتمال وجود دارد که بر هم زدن تمرکز کرمانشاهی به ضرر تیم محبوبشان تمام شود. 

برخی اقدامات گردانندگان صفحات و کانال‌های هواداری انقدر سخیف و بچه‌گانه است که صدای هواداران اصیل استقلال و پرسپولیس را هم درآورده است و این عزیزان اعتراضات خود را به گوش ما رسانده‌اند. 
با توجه به اینکه امیدی برای برخورد با این صفحات از طرف مدیران عامل استقلال و پرسپولیس نیست و از طرفی بعید است که گردانندگان این کانال‌ها از افکار متوهمانه خود دست بردارند، لازم می‌دانیم پیامی به سبک "اوس موسی" به این ادمین ها بدهیم :
"خسته نباشید"
منبع : تماشاچی

نظرات