اختصاصی | رقابت شدید پرسپولیس و استقلال برای جذب مهاجم ماشین سازی

اختصاصی | رقابت شدید پرسپولیس و استقلال برای جذب مهاجم ماشین سازی
تماشاچی -دو تیم پر طرفدار استقلال و پرسپولیس در تابستان جاری تمام تلاش خود را برای به خدمت گرفتن پیمان بابایی به خرج دادند اما در نهایت نتوانستند رضایت باشگاه ماشین سازی را جلب کنند. با این حال شنیدیم که مدیران دو تیم سرشناس پايتخت مجددا برای جذب پیمان بابایی با مدیران باشگاه ماشین سازی وارد مذاکره شده‌اند.

مدیران باشگاه استقلال طی مذاکره با مدیران ماشین سازی برای رفع مشکل بابک مرادی درخواستی مبنی بر انتقال بابایی نیز داشته اند و با توجه به ترافیک بازیکنان با کیفیت در خط حمله آبی‌پوشان مشخص نیست آن‌ها از چه رویی خواستار جذب مهاجم آماده ماشین سازی شده‌اند.

در طرف مقابل اما قرمزپوشان کاملاً در خط حمله با مشکل کمبود بازیکن با کیفیت مواجه هستند و از این رو یحیی گل محمدی برای تقویت خط حمله تیمش دست روی مهاجم مد نظر باشگاه استقلال گذاشته و خواستار جذب پیمان بابایی شده است.

مهاجم آماده ماشين سازی تا کنون 4 گل در لیگ به ثمر رسانده که 3 تای آن از روی نقطه پنالتی بوده است. البته با توجه به عملکرد ضعیف تیم ماشین سازی تا به اینجای لیگ این تعداد گل برای پیمان بابایی کاملاً قابل قبول است و از طرفی کیفیت بالای بازی و فیزیک بدنی مناسب او باعث شده تا استقلال و پرسپولیس به فکر جذب این مهاجم آماده بیافتند. 

در نهایت باید ببین مدیران استقلال موفق به جذب بابایی می‌شوند یا در این دوئل مدیران پرسپولیس سربلند بیرون می‌آیند.
منبع : تماشاچی

نظرات