دورنگی، آفت جدید فوتبال ایران | پایان ناز و اداها پس از الطاف داوری

دورنگی، آفت جدید فوتبال ایران | پایان ناز و اداها پس از الطاف داوری
تماشاچی -از همان هفته‌های ابتدایی لیگ و در مسابقاتی که تیم استقلال نتایج مطلوبی را کسب نمی‌کرد، تمام ارکان این باشگاه، از بازیکن و مربی گرفته تا مسئولان و پیشکسوتان نسبت به شرایط برگزاری لیگ و قضاوت داوران معترض بودند اما اکنون گویا پس از چند پیروزی این عزیزان اتفاقات اول فصل را کاملاً به دست فراموشی سپرده اند.
اخراج زودهنگام بازیکن شهرخودرو، گرفتن دو پنالتی در بازی مقابل گل گهر و خودداری داور از اعلام دو پنالتی برای آلومینیوم اتفاقات عجیبی بود که پس از ناز و اداهای استقلالی ها در مسابقات اخیرشان رقم خورد.
پس از این ماجراها گویا حالا همه چیز برای آقایان گل و بلبل است و داوری ها نیز مشکلی ندارد و فقط کافی است ارکان حاضر در فوتبال ایران جو نیمکت ها را کنترل کنند اما یک سوال از این دوستان مطرح است و باید از آن‌ها بپرسیم زمانی که فحش های آب‌دار در پایان بازی‌ها استفاده می‌شد نیازی به کنترل جو نیمکت‌ها نبود؟! 
بهتر است آقایان حاضر در فوتبال ایران همیشه یک ساز بزنند و یکرنگ باشند نه اینکه تا نتایج به نفعشان نیست به زمین و زمان اتهام بزنند و سعی کنند اشتباهاتشان را در سایه‌ی تهمت به دیگران مخفی کنند.
امیدواریم روزی فوتبال ایران کاملاً بر پایه اخلاق و یکرنگی بع راه خود ادامه دهد.
منبع : تماشاچی

نظرات