سیرکی دیگر در فوتبال ایران | ممنوعیت از ورود تیم ها به ورزشگاه امام رضا + ویدئو

سیرکی دیگر در فوتبال ایران | ممنوعیت از ورود تیم ها به ورزشگاه امام رضا + ویدئو
تماشاچی -در کنار حواشی ریز و درشت فوتبال ایران امروز هم شاهد یک اتفاق عجیب در لیگ برتر بودیم و از این رو ورود دو تیم شهر خودرو و سایپا به ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد حدود ساعت 13:30 به علت بدهی باشگاه شهر خودرو به این استادیوم، با مشکل مواجه شد.

موضوع از این قرار بود که باشگاه شهر خودرو مدتی است پول اجاره استادیوم امام رضا (ع) را پرداخت نکرده و این مسئله حتی در جلسه هماهنگی پیش از بازی که روز گذشته، به مدیران شهر خودرو اعلام شد. مسئولان استادیوم صراحتاً اعلام کرده بودند در صورتی که باشگاه شهر خودرو بدهی خود را تسویه نکند، از ورود دو تیم به استادیوم جلوگیری خواهد شد.

امروز و با ورود اتوبوس دو تیم به استادیوم، این تهدید عملی شد که البته ورود تیم سایپا پس از حدود 8 دقیقه انجام شد، اما مشکل اصلی ورود تیم شهر خودرو بود. اتوبوس تیم شهر خودرو حدود 25 دقیقه برای ورود به استادیوم معطل شد که این مسئله با عصبانیت شدید سیدمهدی رحمتی مواجه شد. 
 


این تمام ماجرا نبود و برخی از طلبکاران شهر خودرو که به نظر می‌رسد با هلدینگ فرهاد حمیداوی طرف حساب هستند، با به دست داشتن بنرهایی مقابل هتل تیم شهر خودرو نیز حاضر شده بودند.
منبع : تماشاچی

نظرات