بی نظمی های مکرر و نیشخند به سرمربی | دلایل تنبیه میلیچ چه بود؟

بی نظمی های مکرر و نیشخند به سرمربی | دلایل تنبیه میلیچ چه بود؟
تماشاچی -در حالی که استقلال با پیروزی برابر گل گهر به صدر جدول رده بندی راه یافت هواداران این تیم امیدوار شدند تا تیم‌شان با همین فرمان و بدون حاشيه برای قهرمانی بجنگد اما ماجرای ممانعت محمود فکری از تمرین کردن میلیچ مجدداً حاشیه‌ای برای آبی‌پوشان ایجاد کرد و هواداران استقلال می‌خواهند دلیل این اتفاق را بدانند.
هرویه میلیچ در اولین جلسه تمرینی تیم استقلال پس از برتری مقابل گل گهر سیرجان حضور یافت و با وجود حضور در محل تمرین، محمود فکری اجازه نداد تا در کنار همبازیانش تمرین کند.

باشگاه استقلال با انتشار بیانیه‌ای این خبر را اعلام کرده بود: "پس از بازی نکردن هرویه میلیچ در دیدار برابر گل‌گهر، این بازیکن با انتشار استوری در پیج شخصی خود به این تصمیم واکنش نشان داد. این واکنش میلیچ در کنار برخی دیگر از کارهای انضباطی او موجب شد محمود فکری امروز به این بازیکن اجازه تمرین نداده و او را در اختیار باشگاه قرار دهد."

درحالیکه به نظر می‌رسد فکری تنها به دلیل انتشار پست اینستاگرامی از حضور میلیچ در تمرینات ممانعت به عمل نیاورده اکنون مشخص شده است که رفتارهای اخیری مدافع کروات در تصمیم گیری کادرفنی اثرگذار بوده و در این مورد حق با فکری است.

عبارت "برخی دیگر از کارهای انضباطی" در بیانیه باشگاه نشان داد، سرمربی از رفتار اخیر بازیکنش باخبر بوده و به همین دلیل تصمیم گرفته تا چنین رفتاری با او انجام شود. ماجرا از این قرار است که میلیچ توسط یکی از اعضای کادرفنی هایلایت دیدار برابر ذوب آهن اصفهان را تماشا کرده و شاهد عملکردش بود.

پیش از جلسه فنی بازی برابر گل گهر سیرجان، میلیچ به دنبال تماشای خلاصه عملکردش و انتقاداتی که کادرفنی از افت فنی او انجام داده بود، رفتار مناسبی نداشته و به صحبت‌های مطرح شده پوزخند زده که نشان می‌دهد انتقادات به مذاق او خوش نیامده و با مربیان در این مورد مخالف است.

گفته می‌شود به احتمال زیاد جلسه انضباطی میلیچ در باشگاه امروز برگزار می‌شود و او به زودی مجوز حضور در تمرینات را به دست می‌‌آورد. میلیچ از فصل گذشته یکی از بازیکنان مورد اعتماد کادرفنی در ترکیب بوده که افت فنی او موجب شده در چنین وضعیتی قرار بگیرد.
منبع : تماشاچی

نظرات