جنگ دوباره امیر و افشین | پاسخ کوبنده قلعه‌نویی به اظهارات پیروانی

جنگ دوباره امیر و افشین | پاسخ کوبنده قلعه‌نویی به اظهارات پیروانی
تماشاچی -دو شنبه شب بود که افشین پیروانی طی یک تماس تلفنی با برنامه فوتبال برتر در خصوص حواشی ایجاد شده برای باشگاه پرسپولیس به اظهار نظر پرداخت و در بخشی از صحبت‌های خود به مخالفان باشگاه پرسپولیس و علی الخصوص استقلالی ها طعنه زد. سرپرست باشگاه پرسپولیس خطاب به آن‌هایی که قهرمان نشدن پرسپولیس را در لیگ قهرمانان آسیا به سخره گرفته بودند، گفت : 
"خیلی از دوستان هستند که var را از نزدیک ندیده‌اند و بهتر است در مورد پرسپولیس با احترام بیشتری صحبت کنند"

گویا این جمله افشين پیروانی موجبات ناراحتی امیر قلعه نویی را فراهم کرده و سرمربی فعلی گل گهر در نشست خبری پس از دیدار با استقلال در حمایت از پیشکسوتان استقلال جملات زیر را خطاب به افشین پیروانی بیان کرد :
" آقای مظلومی یک قهرمانی آسیا و یک نائب قهرمانی در یک سال دارد. در یک سال استقلال دو بار به فینال رفت. صمد مرفاوی که گلزن قهرمانی فینال است. اینکه کری می خوانند باید به یک سری مسائل پاسخ بدهم. آقای فکری که رکورددار بازی دربی است. اینکه حالا کری می خوانند، نه."

گفتنی است امیر قلعه نویی و افشین پیروانی در فصل گذشته نیز پس از حواشی بازی برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس چند هفته بر علیه یکدیگر مصاحبه می‌کردند و گویا در این فصل نیز  اتفاق مذکور در حال تکرار شدن است. 
منبع : تماشاچی

نظرات