حمله تند پیروز قربانی به محمود فکری و مخالفان پرسپولیس | ضعف خود را گردن دیگران نیاندازید

حمله تند پیروز قربانی به محمود فکری و مخالفان پرسپولیس | ضعف خود را گردن دیگران نیاندازید
تماشاچی -پیروز قربانی، پیشکسوت تیم استقلال و کمک مربی حال حاضر سایپا پس از دیدار این تیم برابر صنعت نفت صحبت‌های جالبی را به زبان آورد. این مربی جوان به شدت علیه اظهارات محمود فکری و تیم‌های مخالف پرسپولیس موضع گرفت. پیروز قربانی  ضمن تمجید از کیفیت بالای فنی پرسپولیس از مخالفان این تیم خواست که اگر می‌توانند این تیم را فنی شکست دهند.
متن کامل و ویدئوی اظهارات پیروز قربانی در ادامه قابل مشاهده است :

اگر منظورتان از تیم خاص پرسپولیس است به عنوان یک استقلالی که از رده جوانان کارم را در این تیم شروع کردم و به کاپیتانی تیم بزرگسالان رسیدم می‌گویم یکی از فنی‌ترین تیم‌های ایران است که همه فوتبالش را می‌بینند. این تیم فوتبال خوبی مقابل نساجی و فینال لیگ قهرمانان آسیا انجام داد. 

کاری به برنامه‌ریزی لیگ ندارم زیرا هر برنامه‌ریزی انجام شود در نهایت اتفاقی که درون زمین می‌افتد مهم است. تیم‌ها از لحاظ فنی خود را تقویت کنند و سپس هر تیمی مثل پرسپولیس، استقلال و سایپا که ادعا می‌کنند تیم خاص است را ببرند اما همه تنها به مسائل حاشیه‌ای می‌پردازیم از لحاظ فنی هر روز ضعیف‌تر از گذشته می‌شویم و با مطرح کردن اسم تیم خاص می‌خواهیم اذهان عمومی را فریب بدهیم.

به جامعه احترام می‌گذارم اما به دلیل پایین بودن سطح سواد فوتبالی مردم این حرف‌ها سندیت و پایه فنی ندارد. همه حرف‌ها را قبول می‌کنیم و دور خودمان باطل می‌چرخیم. کشورهای منطقه با فراری از کنار ما رد می‌شوند اما می‌خواهیم با شتر به آنها برسیم.

برای کار خودم ارزش قائلم و می‌خواهم کار کنم شاید عکس گرفتن کنار استراماچونی برای خیلی افتخار باشد اما برای من افتخاری ندارد. می‌خواهم جایی باشم قدرت عمل داشته باشم و بتوانم کار کنم. این موضوع برای من در سایپا فراهم است. ابراهیم صادقی و باشگاه سایپا این محیط را برای من فراهم کرده‌اند. 

 
منبع : تماشاچی

نظرات