همش کُری همش حرف | در زمین بگویید که هستید!

همش کُری همش حرف | در زمین بگویید که هستید!
تماشاچی -متأسفانه بازیکنان و مربیان حاضر در فوتبال کشورمان به جای اینکه روز به روز به کیفیت فنی خود و تیم خود بیافزایند با کُری خوانی های بچه‌گانه و دامن زدن به حواشی بی پایه و اساس از هدفی که هواداران انتظارش را دارند دور و دورتر می‌شوند.
از بد حادثه این مورد در دو تیم پر طرفدار پایتخت بیشتر دیده می‌شود که در ادامه نمونه‌هایی از آن را یادآور می‌شویم :

ارسلان مطهری مهاجم تیم استقلال که فصل گذشته عملکرد مناسبی با پيراهن آبی‌پوشان داشت امسال در 7 مسابقه فقط یک گل به ثمر رسانده اما در بحث کری خوانی از هیچ حرکتی دریغ نکرده است. او پس از دیدار فینال پرسپولیس و اولسان استوری حاشیه سازی را منتشر کرد و در تمرین استقلال به تمسخر هند مهدی شیری پرداخت و عکس آن را منتشر کرد. اما باید به این مهاجم استقلال یادآور شویم در زمین مسابقه هم مانند فضای مجازی فعالیتش را بيشتر کند.


احمد نوراللهی، هافبک تیم پرسپولیس که در فصول گذشته بازیکنی با کیفیت و در عین حال با اخلاق بود بعد از اینکه نقش مهمی در ناکامی پرسپولیس در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داشت، نتوانست زیر فشار انتقادات دوام بیاورد و پس از دیدار فینال آسیا پستی را منتشر کرد و به تهدید رقیبان پرداخت. اما همین آقای نوراللهی در دیدار با نساجی دو موقیعت طلایی را از دست داد و سه امتیاز مهم را از پرسپولیس گرفت ولی باز هم بعد از بازی با نساجی با استناد به نمره فنی یک سایت ورزشی یک شکلک هیس را برای منتقدان خود در استوری اینستاگرامش منتشر کرد. اما عدم تمرکز این هافبک پرسپولیس در بازی مقابل نساجی کاملاً واضح بود و همین امر باعث شد شماره هشت قرمزپوشان نتواند موقعیت های مسلم گلزنی را به گل تبدیل کند.محمود فکری، سرمربی استقلال هم یکی از حاشیه سازانی است که با بهانه‌های مختلف برنامه ریزی سازمان لیگ را زیر سؤال برد و در نهایت مشخص نشد موضع ایشان چیست؟ 
اگر سرمربی همواره معترض استقلال نگاهی به برنامه ناقص لیگ های معتبر اروپایی بیاندازد پاسخ خود را خواهد گرفت. 
این مربی که با هزاران وعده و وعید هدایت تیم محبوب استقلال را بر عهده گرفت تا اینجای کار نتوانسته نمایش های درخور شان باشگاه استقلال را ارائه کند و تیمش حفره‌های تاکتیکی فراوانی دارد که بازی به بازی کمتر نمی‌شود که هیچ بلکه بیشتر هم می‌شود. 

کمال کامیابی‌نیا و سیامک نعمتی هم از جمله بازیکنانی بودند که در فضای مجازی مشغول به کری خوانی شدند اما با بررسی عملکرد آن‌ها به خوبی میتوان دریافت که با افت کیفی شدیدی همراه شده‌اند. 

برخی پیشکسوتان پرسپولیس و استقلال نیز در این موارد آتش بیار معرکه می‌شوند در حالی که با بررسی سوابق آن‌ها به راحتی می‌توان فهمید فقط برای جذب فالوئر خود را به آب و آتش می‌زنند. 
امیرحسین صادقی یکی از این پیشکسوتانی است که مدام سنگ استقلال را به سینه می‌زند اما خود تقریباً در نصف تیم‌های لیگ سابقه بازی دارد و 2 بار هم به بدترین شکل استقلال را رها کرد. 
مهرداد میناوند هم که همواره در حال کری خوانی با مخالفان پرسپولیس است در سال‌هایی که این تیم عملکرد مناسبی نداشت به کلی غیب بود و حالا با قهرمانی های پرسپولیس و روی کار آمدن نرم‌افزاری به نام اینستاگرام سر و کله‌اش پیدا شده است. 

امیدوارم در ادامه راه این عزیزان و علی الخصوص بازیکنان و مربیان حاضر در لیگ بیشتر در مقام عمل خود را ثابت کنند نه با گوشه و کنایه!
منبع : تماشاچی

نظرات