مالک جنجالی تراکتور سکوت خود را شکست | پاسخ به منصوریان با چاشنی طعنه به پرسپولیس!

مالک جنجالی تراکتور سکوت خود را شکست | پاسخ به منصوریان با چاشنی طعنه به پرسپولیس!
تماشاچی -مدت‌ها بود که مالک متمول باشگاه تراکتورسازی تبریز  در رسانه‌ها حضور کمرنگی داشت و از اظهارات جنجالی ایشان خبری نبود. اما پس از صحبت‌های عجیب علیرضا منصوریان در برنامه فوتبال برتر محمدرضا زنوزی نیز در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه تراکتورسازی پاسخ اظهارات سرمربی سابق تیم خود را داد. علاوه بر این وی روز گذشته اقدام عجیبی را انجام داد که در فوتبال دنیا کمتر شاهد آن هستیم. زنوزی که مالکیت باشگاه ماشین سازی را نیز در اختیار دارد روز گذشته در حرکتی عجیب به عوامل زیر مجموعه خود دستور داد تا به دوربین‌های صدا و سیما اجازه تصویربرداری از بازی ماشین سازی و نفت مسجد سلیمان را ندهند. 
بعد از این اقدام جنجالی، مالک متمول تراکتورسازی امروز (شنبه) در یک مصاحبه بلند بالا با رسانه رسمی باشگاه تراکتور بدجوری از خجالت علیرضا منصوریان و برنامه فوتبال برتر درآمد اما با توجه به کینه‌ای که وی از دو تیم محبوب پایتخت در دل دارد طعنه ای را هم نثار یکی از این دو تیم، یعنی پرسپولیس، کرد. 
در ادامه بخشی از مصاحبه محمدرضا زنوزی را که در آن به باشگاه پرسپولیس، علیرضا منصوریان و برنامه فوتبال برتر طعنه زده است را مشاهده می‌کنید :

وقتی مدیر باشگاه یک مربی را با احترام صدا می‌کند و می‌گوید «از نوع عملکرد شما راضی نیستیم و در سه بازی آینده باید امتیازات کافی را به دست بیاورید»، وقتی او در دومین بازی نتیجه نمی‌گیرد و مسئولان باشگاه خواستار استعفای او می‌شوند اما وی با طعنه از اتاق مدیرعامل خارج می‌شود. ما چهار، پنج بار بیشتر با او صحبت نکردیم. او وظیفه داشت که به تلفن من جواب بدهد. شما انتظار دارید چه برخوردی با ایشان بشود؟ در مورد بحث‌هایی که در آن برنامه اتفاق افتاده نمی خواهم بحث کنم. اولاً چرا به مسئولان باشگاه و آقای نصیرزاده اجازه صحبت نداند؟ نصیرزاده گفت که حدود 20 بار به مسئولان برنامه زنگ زدند و آنها تماس ایشان را رد کردند تا برنامه را یک طرفه اجرا کنند. یک تیمی در آسیا نتیجه نگرفته بود و به خاطر اینکه آن نتیجه را پوشش بدهند، تراکتور را زدند.

اینها باید مسائل شکست در آسیا را بررسی می‌کردند، اما به خاطر اینکه به این مسائل ورود نکنند، برای تراکتور حاشیه درست کردند. نمی‌خواهم اسم مجری را ببرم، چون اگر اسم مجری را ببرم، باید دهانم را آب بکشم و ضدعفونی کنم. آقایان اول مشکلات خودشان را حل کنند و بعد به مشکلات ما برسند. این مشکلات از 30، 40 سال قبل بوده است. اتفاقی که دیروز افتاده، این بوده که هواداران از ما انتظار دارند که خواسته شان را بگوییم. یک برنامه یک طرفه ایجاد شده که مجری اش در حدی نیست که من در مورد او صحبت کنم و مهمان‌شان هم همین‌طور. جواب این اظهارات را مدیران باشگاه می‌دهند. نمی‌شود که شما یک نفر را دعوت و جو را علیه باشگاه دیگر ایجاد کنید.

این تیم ها به ضررشان است که دولتی و شبه دولتی باشند. این باشگاه‌ها در آینده متوجه این موضوع خواهند شد. این باشگاه‌ها و هواداران‌شان متضرر اصلی هستند. ما دوست داریم رقبای قدرتمندی داشته باشیم. ما در صورتی می‌توانیم موفق شویم و پیشرفت کنیم که رقبای ما قوی باشند. ما در سال اول تیم خوبی بستیم و رقبا هم مجبور شدند که سطح خودشان را بالا ببرند. ما هفته گذشته پرهوادارترین تیم جنوب و آسیای مرکزی شدیم و در صداوسیما هم به این موضوع پرداخته شد که این اتفاق متعلق به ایران بود. چطور بازی یک باشگاه در آسیا را ملی حساب می کنیم، اما وقتی تراکتور پرطرفدارترین تیم آسیا می شود نگاه ملی نداریم؟ آیا تراکتور متعلق به این کشور نیست؟ به این اتفاق باید به شکل شایسته‌ای پرداخته می شد.
منبع : تماشاچی

نظرات