رژه‌ی مهدی شیری روی اعصاب هواداران پرسپولیس | مدافع پرسپولیس نشان داد که استقلالی است؟

رژه‌ی مهدی شیری روی اعصاب هواداران پرسپولیس | مدافع پرسپولیس نشان داد که استقلالی است؟
تماشاچی -پس از شکست پرسپولیس در فینال آسیا و آن گاف تاریخی مهدی شیری، امروز (جمعه) در تنها دیدار باقیمانده از هفته پنجم لیگ بیستم تیم فوتبال پرسپولیس در قائمشهر به مصاف نساجی رفت و نتوانست سه امتیاز بازی را کسب کند.
در حالی که تصور می‌شد یحیی گل محمدی حالا حالاها از مهدی شیری در ترکیب تیمش استفاده نکند اما در کمال تعجب این بازیکن را از ابتدای نیمه دوم به میدان فرستاد.
چند روز قبل شایعه‌ی استقلالی بودن مهدی شیری سر زبان‌ها افتاد و تعجب برانگیزترین موضوعی هم که امروز در دفاع راست جنجالی پرسپولیس دیده می‌شد استفاده این بازیکن از استوک های آبی رنگ بود که بسیار جای تعجب داشت. 
این موضوع سر و صدای زیادی در فضای مجازی به پا کرده و هواداران پرسپولیس معتقدند شیری پس از آن اشتباه بزرگش در فینال لیگ قهرمانان آسیا تنبیه نشده و استفاده این بازیکن از استوک آبی رنگ یک دهن کجی بزرگ به آن‌ها و باشگاه پرسپولیس بوده است. 
اگر هر بازیکنی غیر از شیری این اقدام را صورت می‌داد برای هواداران پرسپولیس قابل هضم بود اما این اقدام از سوی مهدی شیری برای پرسپولیسی ها توجیه ناپذیر است. 
عملکرد فنی مهدی شیری هم در بازی مقابل نساجی تعریفی نداشت و این بازیکن با یک پاس مبتدیانه یک موقعیت طلایی را برای حریف مازنی فراهم کرد و اگر بی دقتی مهاجم حریف، رشادت سیدجلال حسینی و واکنش به موقع حامد لک نبود پرسپولیس گل دوم را هم دریافت می‌کرد. 
باید ببینیم مهدی شیری اين‌بار چه توجیهی برای این اقدام جنجالی اش دارد و چه بهانه‌هایی برای هواداران پرسپولیس جور خواهد کرد.منبع : تماشاچی

نظرات