تساوی پرسپولیس و نساجی در باتلاق وطنی | یک امتیاز ارزشمند برای هر دو تیم

تساوی پرسپولیس و نساجی در باتلاق وطنی | یک امتیاز ارزشمند برای هر دو تیم
تماشاچی -در جریان دیدار معوقعه هفته پنجم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال نساجی مازندران از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر میزبان پرسپولیس بود که این دیدار در نهایت با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
برای نساجی در این دیدار مجتبی بیژن در دقیقه ۴۱ گلزنی کرد و برای پرسپولیس نیز سیامک نعمتی در دقیقه ۸۴ گلزنی کرد.

نیمه اول 
در ۱۵ دقیقه ابتدایی این دیدار، بازی تحت تاثیر کیفیت زمین که به خاطر بارش باران، کیفیت مطلوبی نداشت و برخی فضاها دچار آبگرفتگی شده بود. با این حال در همین دقایق شاگردان گل‌محمدی بای طراحی حملاتی از سمت راست و چپ دروازه نساجی را با تهدید روبه‌رو کنند اما عملرد خوب مدافعان حریف اجازه نداد فرصت خوبی رای دروازه خلق شود.
در ادامه این دیدار، بازی در میانه زمین جریان داشت و و تیم‌ها نتوانستند فرصت گل چندانی  روی دروازه‌ها خلق کنند. البته در این میان سفید پوشان پرسپولیس بهتر ار حریف بازی کردند و در برخی مواقع می توانستند فرصت گلزنی ایجاد کنند که موفق نبودند.
در دقیقه ۳۹، کنعانی‌زاده‌گان سمت راست محوطه جریمه تیمش روی کریم اسلامی مرتکب خطا شد که داور او را با کارت زرد جریمه کرد. در ادامه یاران نساجی با استفاده از این فرصت، توپ را روی دروازه ارسال کردند و مجتبی بیژن در دقیقه ۴۱ با یک ضربه سر دروازه پرسپولیس را باز کرد.

نیمه دوم 
در آغاز نیمه دوم این دیدار، پرسپولیس که یک بر صفر بازنده به رختکن رفته بود، بازی را هجومی آغاز کرد تا به گل برسد. در دقیقه ۵۱، احمد نورالهی با یک ضربه ایستگاهی قصد داشت که درازه را باز کند اما شوت او پس از برخودر به مدافعان حریف راهی کرنر شد.
در دقیقه ۵۶، درون محوطه جریمه نساجی توپ به مهدی عبدی رسید اما  ضربه این بازیکن با دخالت حامد شیری، به گل تبدیل نشد.
در دقیقه ۵۸ هم علی شجاعی فرصت خوبی برای باز کردن دروازه نساجی به دست آورد اما شوت این بازیکن راهی اوت شد.
در دقیقه ۶۲ روی یک ضربه ایستگاهی، مهدی  شیری توپ را روی دروازه نساجی فرستاد و در ادامه توپ مقابل احمد نورالهی فرود آمد اما ضربه پای راست این بازیکن را دروازه‌بان نساجی مهار کرد.
در دقیقه ۶۹، روی اشتباه مهدی شیری، حسین زامهران صاحب توپ شد و درحالی که با حامد لک، تک به تک بود، شوت این بازیکن را ابتدا لک مهار کرد و در ادامه با دخالت سید جلال حسینی این فرصت برای نساجی از دست رفت.
در دقیقه ۸۴ ،سیامک نعمتی درون محوطه جریمه نساجی صاحب توپ شد و یک شوت پای راست گل تساوی را برای تیمش به ثمر رساند.
 در دقیقه 88، سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه نساجی دروازه این تیم را هدف قرار داد اما شوت این بازیکن با برخورد به تیرک عمودی دروازه راهی اوت شد.

در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
منبع : تماشاچی

نظرات