اظهارات جنجالی برومند علیه باشگاه پرسپولیس | عدالت اجرا می‌شد استقلال به فینال می‌رفت

اظهارات جنجالی برومند علیه باشگاه پرسپولیس | عدالت اجرا می‌شد استقلال به فینال می‌رفت
تماشاچی -پس از شکست پرسپولیس در بازی نهایی لیگ قهرمانان آسیا بین پیشکسوتان این تیم و استقلال کشمکش‌های فراوانی به وجود آمده است و این عزیزان از طرق مختلف بدجوری از خجالت يکديگر در آمده‌اند. 
پرویز برومند یکی از پیشکسوتان استقلال نیز سعی نموده تا از قافله کُری خوان‌ها عقب نماند و به تازگی اظهارات عجیبی را به زبان آورده است. 

پرویز برومند در خصوص کُری های ابراهیم شکوری در برنامه فوتبال برتر برای استقلالی ها گفت: جای تاسف دارد که امثال ایشان برای دبیرکلی فدراسیون فوتبال انتخاب شده بودند. آن موقع که استقلال در فینال های آسیایی حضور داشت شما کجا بودید؟ حتی اگر در بازی استقلال و پاختاکور var بود، استقلال صعود می کرد و می توانست پرسپولیس را شکست دهد و به جای پرسپولیس در فینال باشد. به هر حال بهتر است دوستان به جای این کُری ها حواس شان باشد که در چه جایگاهی هستند و اول تاریخ باشگاه ها را مطالعه کنند تا متوجه شوند چه تیم هایی برای ایران در آسیا قهرمانی آورده اند.

برومند در ارتباط با شرایط استقلال گفت: استقلال به صورت سینوسی کار می کند. هم می برد، هم مساوی می کند و هم می بازد. این تیم باید طرح و برنامه بهتری برای بازی های پیش رو داشته باشد تا بتواند بهتر از این عمل کند. ۷ هفته از لیگ گذشته و استقلال هنوز سیستم و نفرات ثابت خود را نشناخته و این خوب نیست.

دروازه بان اسبق استقلال در خصوص عملکرد مظاهری اعلام کرد: مظاهری فوق العاده کار کرده و اگر در این دو بازی اخیر هم مظاهری نبود، استقلال نمی توانست ۴ امتیاز بگیرد. او خیلی خوب کار می کند و امیدوارم که به همین روند ادامه دهد.
منبع : تماشاچی

نظرات