مصاحبه جنجالی امیرحسین صادقی علیه باشگاه پرسپولیس و کنعانی‌زادگان

مصاحبه جنجالی امیرحسین صادقی علیه باشگاه پرسپولیس و کنعانی‌زادگان
تماشاچی -امیرحسین صادقی، پیشکسوت باشگاه استقلال در مصاحبه جدید خود بدجوری از خجالت یحیی گل محمدی، محمدحسین کنعانی‌زادگان و باشگاه پرسپولیس در آمده است و معتقد است آن‌قدر این تیم را لوس کرده‌اند که توانایی قهرمانی در آسیا را ندارد.
اظهارات پیشکسوت باشگاه استقلال علیه رقیب همشهری را در ادامه مشاهده می‌فرمائید :

چطور وقتی با VAR به فینال رسیدید VAR خوب بود. 

 آن زمان که استقلال هر سال در آسیا بود خبری از این آقایان نبود. زمانی که ما پروازهای مان از فرودگاه امام خمینی بود و سایر تیم ها تا فرودگاه مهر آباد از تهران خارج می شدند کجا بودند؟ چرا آن زمان از مسئولان وزارتی و غیره خبری نبود ولی الان در این چند ساله این با این همه فرق گذاشتن بین دو تیم تهرانی هر کاری از دستتان برمی آید برای رساندن یک تیم به آنجایی که برای ما خاطره است هر کاری می کنید!

 چطور وزیر با یحیی گل محمدی لایو اینستاگرام می رود ایرادی ندارد؟ اصلا چون یک تیم هوادار دارد مهم نیست! مگر دیگر تیم ها طرفدار ندارند و بی کس و کار هستند؟ اینقدر یک تیم را لوس نکنید! لوسش کردید که نمی تواند یک فینال را رد کند و قهرمان شود!

آقای کنعانی زادگان، شما عقده های شهرنشینی ات را با ورود به تیم استقلال باز کردی و تهران را دیدی! چه زود یادت رفت و حالا برای همین تیم کری می خوانی! یک دقیقه قهرمانی که این همه "شیر شیر" کردن ندارد.
منبع : تماشاچی

نظرات