مهدی شیری؛ استقلالی سابقی که جام را از پرسپولیس گرفت!

مهدی شیری؛ استقلالی سابقی که جام را از پرسپولیس گرفت!
تماشاچی -روز گذشته مهدی شیری در فینال لیگ قهرمانان آسیا با اشتباه وحشتناک خود جام قهرمانی آسیا را از پرسپولیس گرفت و هوادارانی را که سال‌ها منتظر این قهرمانی بودند نا امید کرد.
شاید کمتر کسی بداند مدافع حال حاضر پرسپولیس سابقه بازی در استقلال را هم داشته و از قضا با این تیم قهرمان دوازدهمین دوره مسابقات لیگ برتر هم شده است. (عکس در پایان همین خبر) 
این قهرمانی آخرین باری بود که استقلال در لیگ برتر قهرمان می‌شود و این اتفاق با سرمربی‌گری امیر قلعه‌نویی رقم خورد.
در ادامه علاوه برعکس مهدی شیری در جشن قهرمانی استقلال مصاحبه سه سال پیش وی را نیز مشاهده می‌کنید که در خصوص فصلی که در استقلال حضور داشته صحبت می‌کند و در مورد احتمال بازگشتش به این تیم سخن می‌گوید :

دوست داری برای فصل آینده پیراهن استقلال را بر تن کنی؟
هر بازیکنی که بگوید دوست ندارم به استقلال  و پرسپولیس بروم دروغ گفته است. بسیاری از همبازی‌های من در نفت الان در استقلال و پرسپولیس بازی می‌کنند. وقتی با آنها صحبت می‌کنم می‌گویند در اینجا بازی‌های ما بهتر دیده می‌شود. آنها دو فصل پیش هم همین‌قدر خوب بازی می‌کردند اما زمانی که به استقلال و پرسپولیس آمدند مردم بازی آنها را دیدند. 

ظاهرا تو در لیگ دوازدهم هم در استقلال بازی می‌کردی. چطور شد که در این تیم هرگز فرصت بازی کردن به تو نرسید؟
بله من در لیگ دوازدهم و در زمان سرمربیگری آقای قلعه‌نویی در استقلال بودم اما در آن زمان استقلال ستاره‌های زیادی داشت و در نهایت هم قهرمان شد. در آن سال اصلا فرصت بازی به من نرسید و من مجبور شدم از استقلال بروم. 

از اینکه هرگز برای استقلال به بازی گرفته نشدی ناراضی هستی؟
راستش را بخواهید گله‌ای ندارم چراکه تیم آن سال استقلال ستاره‌های زیادی داشت و در نهایت قهرمان هم شد و طبیعی بود که در آن سال به بازیکنان جوان فرصت نرسد. من هم هیچ گله‌ای از این اتفاق ندارم. 

در آن زمان فکر می‌کردی شاید روزی دوباره به استقلال برگردی؟
هر بازیکنی که از تیمی می‌رود انگیزه دارد برگردد و خیلی چیزها را ثابت کند. من هم به خودم اطمینان داشتم و می‌دانستم که می‌توانم روزی دوباره به استقلال برگردم. البته هنوز که پیوستنم به استقلال قطعی نیست و همه چیز در حد مذاکره باقی مانده است.

الان با مسئولان باشگاه استقلال به توافق رسیده‌ای؟
توافق اولیه شده است اما هنوز بر سر مسائل مالی مشغول مذاکره هستیم.


 
منبع : تماشاچی

نظرات