آخرین صحبت های بازیکنان پرسپولیس پیش از عزیمت به قطر + تصاویر

آخرین صحبت های بازیکنان پرسپولیس پیش از عزیمت به قطر + تصاویر
تماشاچی -تعدادی از بازیکنان پرسپولیس پیش از عزیمت به قطر با صحبت های خود به هوادران تیمشان دلگرمی دادند که با تمام وجود برای قهرمانی خواهند جنگید. مصاحبه تعدادی از بازیکنان پرسپولیس پیش از سفر به قطر را در ادامه مشاهده می کنید :

امید عالیشاه
امید عالیشاه پیش از سفر این تیم به قطر برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: به عنوان سرباز در کنار تیم هستم و تا جایی که بدانم می‌توانم کمک حال تیمم باشم، در خدمت پرسپولیس هستم.
وی افزود: امیدوارم در بازی فینال هم بتوانم مثمر ثمر باشم و حتی اگر شده یک کار کوچک برای پرسپولیس انجام دهم.سیامک نعمتی
سیامک نعمتی پیش از سفر این تیم به قطر برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: خدا را شکر همه چیز خوب است و آماده دیدار تاریخی می‌شویم. امیدوارم دست پر از قطر بازگردیم و بتوانیم دل مردم ایران را شاد کنیم.
وی در مورد اینکه سابقه گلزنی در نیمه نهایی آسیا را دارد و آیا قول می‌دهد در فینال نیز گل بزند، گفت: گلزنی در آسیا لذت خیلی خاصی دارد. امیدوارم اگر در فینال گل زدم، گلی باشد که همه ایران خوشحال شوند.
هافبک پرسپولیس در مورد حریف احتمالی این تیم در فینال و اینکه ترجیح می‌دهد تیم کره‌ای یا ژاپنی به فینال صعود کند، گفت: برای ما فرقی ندارد کدام تیم به فینال بیاید، چون صددرصد به دنبال قهرمانی هستیم. هر تیمی به فینال رسید می‌توانیم در سه، چهار روز آینده به طور کامل آن را آنالیز کنیم و با صد درصد توان ظاهر شویم.
نعمتی در مورد اینکه چه شادی خاصی برای قهرمانی در آسیا آماده کرده است، عنوان کرد: اگر قهرمان شویم در همان لحظه تصمیم خواهیم گرفت و نمی‌شود از قبل برنامه‌ریزی کرد. همین که دل مردم را شاد کنیم یک دنیا ارزش دارد.محمدحسین کنعانی زادگان
محمدحسین کنعانی‌زادگان پیش از سفر این تیم به قطر برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: خداراشکر تمرینات خوبی را برگزار کردیم و بازی‌های تیم‌های شرق آسیا را هم آنالیز کردیم، تیم‌ها خیلی قوی هستند و تیمی که به فینال صعود می‌کند شرایط خیلی خوبی دارد و با قدرت در این رقابت‌ها حاضر شده است و ما به عنوان نماینده غرب آسیا تقابل سختی با حریف‌مان در فینال خواهیم داشت.
وی ادامه داد: شرایط تیم خیلی خوب است، دیروز هم یک بازی درون تیمی خوبی انجام دادیم، شاید بتوانم بگویم از بازی با ذوب‌آهن سخت‌تر بود و 90 دقیقه بازی رسمی انجام دادیم. همه بچه‌ها آماده هستند که انشالله با جام به ایران برگردیم.
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص عمل به قولش که گفته بود بعد از قهرمانی در آسیا موهایش را می‌‌تراشد، گفت: انشالله ما در فینال پیروز شویم به قولی که داده‌ام، عمل خواهم کرد. 
کنعانی‌زادگان در خصوص گلزنی مدافعان پرسپولیس تصریح کرد: ما خط حمله قوی داریم و خط دفاعی‌مان هم خوب بوده است و کلین‌شیت داشته‌ایم. ما در دفاع از حمله و هافبک و دفاع خوب عمل کردیم و توانستیم خوب دفاع کنیم، خط حمله خوب و قوی هم داریم انشالله با یک نتیجه خوب به ایران برگردیم.
وی در خصوص تاثیر غیبت خلیل‌زاده در فینال خاطرنشان کرد: شجاع برای تیم ما خیلی زحمت کشیده و 3-4 قهرمانی با پرسپولیس کسب کرده و نایب‌قهرمان آسیا شده است. جای او خالی است و می‌دانم که برای موفقیت پرسپولیس دعا می‌کند تا قهرمان شویم، اگر قهرمان شویم شجاع خیلی در آن سهیم است. چه من بازی کنم و چه آقا سید و یا شجاع، فرقی نمی‌کند موفقیت پرسپولیس مهم است.

کمال کامیابی نیا 
کمال کامیابی‌نیا پیش از سفر این تیم به قطر برای حضور در دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: تمرینات خوبی را در چند روز گذشته پشت سر گذاشتیم و امیدوارم در فینال هم به آن هدفی که داریم برسیم و دل مردم را شاد کنیم.
وی ادامه داد: نسبت به فینال 2 سال قبل و بازی مقابل کاشیما ژاپن، انگیزه‌مان برای قهرمانی هزار برابر است و امیدواریم که جام قهرمانی را بگیریم و به ایران برگردیم.
کامیابی‌نیا افزود: قهرمانی پرسپولیس در آسیا هم برای فوتبال و هم لیگ ما مفید است. همه تیم‌ها آرزویشان است که به فینال آسیا برسند و امیدوارم که ما به همین راحتی قهرمانی را از دست ندهیم.سعید آقایی
سعید آقایی پیش از اعزام تیم فوتبال پرسپولیس به قطر برای برگزاری دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا درباره اینکه ترجیح می‌دهد تیمش در این مسابقه به مصاف ویسل کوبه ژاپن برود یا اولسان هیوندای کره جنوبی اظهار داشت: اینکه در فینال به مصاف کدام تیم برویم مهم نیست زیرا تمرکز کرده ایم با هر تیمی قرار شد بازی کنیم، بهترین عملکرد را داشته باشیم.
مدافع تیم پرسپولیس درباره میزان آمادگی خود و امیدواری اش برای قهرمانی این تیم گفت: خدا را شکر آماده هستم. انگیزه زیادی داریم و امیدوار هم هستیم. به قطر می ریوم تا برای پیروزی در این مسابقه بجنگیم.
ما هم برای نماینده کشورمان در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنیم.


 
منبع : تماشاچی

نظرات