اقدام تحسین برانگیز کادرفنی پرسپولیس پس از لغو دیدار با ذوب آهن

اقدام تحسین برانگیز کادرفنی پرسپولیس پس از لغو دیدار با ذوب آهن
تماشاچی -در حالی که قرار بود امروز (شنبه) رأس ساعت 16:15 دو تیم پرسپولیس و ذوب آهن در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر بروند اما در آخرین ساعات منتهی به بازی سازمان لیگ به دلیل مشکوک بودن تست کرونای چند بازیکن ذوب‌آهن این دیدار را لغو کرد.
اما کادرفنی پرسپولیس که برای این دیدار برنامه ریزی کرده بودند تصمیم گرفتند یک بازی درون تیمی با حال و هوای یک دیدار رسمی برگزار کنند.
بازیکنان پرسپولیس رأس ساعت 16:15 به دو گروه سفید و قرمز تقسیم شدند و در ورزشگاه آزادی و با حضور داوران لیگ برتری به یک رقابت جدی با یکدیگر پرداختند. حتی کادرفنی هم در این دیدار به دو گروه تقسیم شده و مشغول به ارائه دستورات فنی با بازیکنان تحت نظر خود شدند.
این اقدام کادرفنی پرسپولیس بسیار تحسین برانگیز و حرفه‌ای بود چرا که با این اقدام بازیکنان پرسپولیس در شرایط مسابقه باقی ماندند.
کادرفنی پرسپولیس به خوبی می‌داند که استراحت بیشتر اصلاً یک مزیت به حساب نمی‌آید و چه بسا در اکثر مواقع تیم‌هایی که در کوران مسابقات بوده‌اند عملکرد بهتری نسبت به تیم‌هایی که استراحت بیشتری کرده‌اند، داشته‌اند.
از این رو نگرانی کادرفنی پرسپولیس کاملاً قابل درک است و نشان می‌دهد آن‌ها واقعاً برای دیدار فینال یک برنامه ریزی دقیق دارند و ما هم امیدواریم نماینده کشورمان از این دیدار حساس سربلند بیرون بیاید.
تصاویری از بازی درون تیمی امروز سرخپوشان را در ادامه مشاهده می‌فرمائید :منبع : تماشاچی

نظرات