کرنش سازمان لیگ در برابر امر و نهی باشگاه استقلال | هدف برهم زدن تمرکز پرسپولیس است

کرنش سازمان لیگ در برابر امر و نهی باشگاه استقلال | هدف برهم زدن تمرکز پرسپولیس است
تماشاچی -پس از اینکه مشخص شد به دلیل حضور  پرسپولیس در فینال آسیا دیدار این تیم با سپاهان لغو شده است مسئولان باشگاه استقلال و سرپرست این تیم یعنی پرویز مظلومی به شدت علیه این اقدام سازمان لیگ موضع گرفتند و با قلدری هرچه تمام تر اعلام کردند ابتدا باید دیدار سپاهان - پرسپولیس برگزار شود و سپس آنها در بازی دربی برابر پرسپولیس در هفته هشتم حاضر خواهند شد.
سهیل مهدی، مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ ابتدا پاسخ طنزگونه ای به این ادعای باشگاه استقلال و پرویز مظلومی داد و اعلام کرد تیم استقلال چند سرمربی روی نیمکت دارد و از این رو تعداد مصاحبه های آنها زیاد شده است.
در کمال تعجب هیچ کدام از مسئولان باشگاه استقلال به این متلک سهیل مهدی پاسخی ندادند اما گویا از طرقی که خوب بلدند مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ را توجیه کرده تا جایی که ایشان در جدیدترین اظهارات خود اعلام نمود تا جایی که امکان دارد سعی خواهند کرد دیدار سپاهان - پرسپولیس را پیش از دربی حساس هفته هشتم برگزار کنند.
با مرور این اتفاق به راحتی می‌توان تشخیص داد باشگاه استقلال با اسجاد فشار از طریق افراد بالا دستی سهیل مهدی را وادار به کرنش در برابر درخواستشان نموده‌اند و متأسفانه باید اعتراف کرد که از این دست اتفاقات اصلاً در فوتبال کشورمان تازگی ندارد.
در پایان نیز باید به این مورد اشاره کنیم که مطرح شدن چنین بحث هایی توسط اشخاصی مثل پرویز مظلومی فقط برای برهم زدن تمرکز تیم پرسپولیس پیش از دیدار فینال آسیا است اما ما امیدواریم سرخپوشان ایران بتوانند برای اولین بار قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا در فرمت جدید را برای کشورمان به ارمغان بیاورند و جای خالی این عنوان در فوتبال ایران را پر کنند.


بیشتر بخوانید :
احتمال لغو دیدار پرسپولیس و ذوب آهن
منبع : تماشاچی

نظرات