کلاس سرزنی سیدجلال برای دیگر بازیکنان | لطفاً یاد بگیرید

کلاس سرزنی سیدجلال برای دیگر بازیکنان | لطفاً یاد بگیرید
تماشاچی -درست است که بازی های لیگ داخلی برای هواداران پرسپولیس بسیار اهمیت دارد اما آنها بی صبرانه منتظر دیدن بازی تیم محبوبشان در فینال آسیا هستند و انتظار دارند اینبار جام قهرمانی را بالای دستان سید جلال حسینی ببینند. بازیکنان پرسپولیس هم باید بدانند در چنین بازی هایی باید از تک موقعیت ها به خوبی استفاده کنند چون ممکن است موقعیتی که گیرشان می‌آید اولین و آخرین فرصتی باشد که آنها بتوانند نامشان را در تاریخ پرسپولیس و فوتبال ایران جاودانه کنند. 
بازیکنان و علی الخصوص مهاجمان پرسپولیس تا به اینجای کار و با گذشت چهار هفته از مسابقات لیگ برتر در زدن ضربات آخر بی دقت عکل کرده‌اند.البته پرسپولیسی ها در دیدار امروز (دوشنبه) مقابل شهرخودرو توانستند سه گل به ثمر برسانند که گل سرسبد آنها ضربه سر حرفه ای سید جلال حسینی بود. 
در چهار دیدار اخیر پرسپولیس، بازیکنان این تیم علاوه بر موقعیت هایی که روی زمین از دست دادند چند موقعیت عالی گلزنی روی ارسال ها برایشان ایجاد شد که آنها چشم بسته ضربات سرشان را راهی دروازه حریفان کردند. 
وحید امیری در دیدار مقابل صنعت نفت یک موقعیت ضربه سر داشت که توپ را به دستان دروازه‌بان سپرد در حالی که به راحتی می‌توانست با ضربه ای دقیق تر دروازه را باز کند. 
علی شجاعی در دقایق آخر بازی مقابل نفت مسجد سلیمان یک موقعیت طلایی را از دست داد و در حالی که می‌توانست یک گل سه امتیازی را برای پرسپولیس به ثمر برساند با ضربه ی سر بسیار بی دقت توپ را جایی فرستاد که دروازه بان حریف حضور داشت. 
امروز (دوشنبه) نیز سیامک نعمتی در حالی که بازی بدون گل دنبال میشد نتوانست سانتر زیبای عالیشاه را به گل تبدیل کند و با استایلی عجیب توپ را با ضربه سر به بیرون فرستاد. 
اما گویا قرار بود بعد از این فرصت سوزی ها سید جلال حسینی درس سرزنی به همبازیانش بدهد. 
تا پیش از این دیدار انتقادات نابجایی از عملکرد کاپیتان قرمزپوشان میشد اما سیدجلال حسینی با عملکرد فوق‌العاده اش هم در فاز دفاع و هم در امر گلزنی جواب محکمی به منتقدانش داد. مرد شماره 4 پرسپولیس ارسال سعید آقایی را با ضربه سر حرفه ای به گل تبدیل کرد. 
کافیست دیگر بازیکنان پرسپولیس و حتی بازیکنان سایر تیم ها مجدداً صحنه گل سیدجلال حسینی برابر شهرخودرو را تماشا کنند و ببینند کاپیتان پرسپولیس چطور با 39 سال سن یک زاویه مناسب به بدن خود می‌دهد و با چشمان بسته توپ را به جایی می‌فرستد که دروازه‌بان حریف قادر به مهار آن نیست. 
در پایان باید بگوییم رکورد گلزنی با ضربه سر در لیگ ایران در اختیار سیدجلال حسینی است و بی جهت نیست که او با این سن و سال در اوج آمادگی قرار دارد.
منبع : تماشاچی

نظرات