تعیین تکلیف باشگاه استقلال برای سازمان لیگ | پرسپولیس-سپاهان برگزار نشود مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کنیم

تعیین تکلیف باشگاه استقلال برای سازمان لیگ | پرسپولیس-سپاهان برگزار نشود مقابل پرسپولیس بازی نمی‌کنیم
تماشاچی -در برنامه ریزی جدید سازمان لیگ برنامه بازی‌های پرسپولیس طوری طراحی شد که دیدار این تیم در هفته هفتم مقابل سپاهان قطعا لغو خواهد شد و این در حالی است که پرسپولیس در هفته هشتم لیگ بیستم نیز یک دیدار حساس دیگر پیش رو دارد و باید در دربی تهران به مصاف استقلال برود. 
به همین دلیل گویا مسئولان باشگاه استقلال اصلا از این اتفاق(لغو بازی سپاهان و پرسپولیس) راضی نیستند و اعلام کرده اند تا بازی پرسپولیس و سپاهان در هفته هفتم لیگ برگزار نشود مقابل پرسپولیس به میدان نخواهند رفت. 
پرویز مظلومی سرپرست استقلال نیز در این خصوص گفت: قبل از دربی باید بازی معوق سپاهان و پرسپولیس برگزار شود و زیر بار این موضوع که آنها بدون بازی با سپاهان در هفته هشتم و دربی تهران حاضر شوند، نخواهیم رفت. این یک بازی سنگین است که می‌تواند روی بازی دربی تأثیرگذار باشد و نمی‌شود پرسپولیس بدون بازی مقابل سپاهان در هفته هفتم، بازی هفته هشتم را برگزار کند. ما منتظر می‌مانیم پرسپولیس ابتدا با سپاهان بازی کند تا بعد دربی برگزار شود.

باید ببینیم مسئولان سازمان لیگ در آینده چه واکنشی نسبت به این تصمیم باشگاه استقلال خواهند گرفت و مشخص خواهد شد باشگاه استقلال تا چه حد می‌تواند برای این سازمان تعیین تکلیف کند.
منبع : تماشاچی

نظرات