بررسی رای خنده دار کمیته انضباطی | توهین به نوامیس این و آن تنها یک جلسه محرومیت!

بررسی رای خنده دار کمیته انضباطی | توهین به نوامیس این و آن تنها یک جلسه محرومیت!
تماشاچی -روز گذشته کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص اتفاقاتی که در پایان بازی استقلال و فولاد رخ داد اعلام کرد و در کمال تعجب تنها یک جلسه محرویت از همراهی تیم استقلال برای محمود فکری در نظر گرفته شد.
محمود فکری همواره از اخلاق خوبی در فوتبال برخوردار بود اما از الفاظی که در پایان دیدار استقلال و فولاد به کار برد، هرگز به سادگی نمی‌توان گذست.
تصور همه بر این بود که کمیته انضباطی با نهایت شهامت و با رعایت عدالت جریمه سنگینی را برای سرمربی استقلال در نظر بگیرد اما متأسّفانه آقایان حاضر در این کمیته دست به مصلحت اندیشی زده و به دلیل ترس از بعضی آقایان نهایت مماشات را با محمود فکری روا داشتند.
ما قصد این را نداریم که اذهان شما عزیزان را تشویش کنیم اما باید به یاد داشته باشیم به خاطر حفظ ناموس چه جوانانی را از دست دادیم و چه مجاهدت ها انجام گرفت تا کمترین آسیب به نوامیس کشور وارد شود.
برای شخصی مانند محمود فکری زیبنده نیست که از چنین الفاظی استفاده کند در حالی که چشم بسیاری از طرفداران فوتبال به اوست و خیلی ها از او الگو می‌گیرند. اما حالا که این اتفاق افتاده انتظار می‌رفت محمود فکری بهای سنگینی برای این اشتباه خود بپردازد نه اینکه این اقدام زشتش توسط آقایان حاضر در کمیته انضباطی ماست مالی شود.
جملات محمود فکری در خصوص اینکه دیگران باعث شدند تا او چنین کلماتی را به زبان بیاورد اصلاً قابل پذیرش نبوده و شخص محمود فکری بهتر می‌داند این حرف ها توجیهی بیش نیست.
اگر کمیته انضباطی در این پرونده قاطعیت به خرج می‌داد و به خاطر بزرگ بودن باشگاه استقلال و زیاد بودن هواداران این تیم از رعایت عدالت نمی‌ترسید قاعدتا می‌شد آینده بسیار بهتری برای فوتبال کشور متصور باشیم اما این رأی خنده دار کمیته انضباطی باعث می‌شود خیلی ها از تکرار این کلمات ابایی نداشته باشند و یک جلسه محرومیت را به جان بخرند.
کمیته انضباطی باید با یک رأی سنگین کاری می‌کرد تا حساب کار دست فوتبالی ها بیاید و در حفظ ارزش ها بیشتر تلاش کنند اما قطعاً با این دسته گلی که کمیته انضباطی به آب داد راه برای استفاده کلمات مثبت هجده باز خواهد شد و ما شاهد حرف های به مراتب بدتر نیز خواهیم بود.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

آقای ناموس دوست کجا بودی وقتی بازیکنای تیم محبوبت فحش ناموسی میدادن از سید جلال تا به پیروانی ...شما فقط برای ناموس دیگران رگ گردنت باد می‌کنه اونم هر وقت صلاح باشه ؟ تماشاچی کلا بوقچی یه تیم بی ریشه هستش و تامام حتی چهار خط نمی‌تونید مثل یه طرفدار بی طرف بنویسید چه برسه مثل یه ژورنالیست ....قلم حرمت داره شما چه میدونید که دو روزه از طرف مقابل براتون یه خودکار خریدن که علاوه بر اون خودتونو هم خریدن ..

پاسخ دادن