استقلال در عذاب تمرین کند و سوگولی در بهترین امکانات؟ ‌| این انصاف است؟

استقلال در عذاب تمرین کند و سوگولی در بهترین امکانات؟ ‌| این انصاف است؟
تماشاچی -مشکل زمین تمرین موضوعی است که آبی پوشان هر فصل با آن درگیر هستند و مدیران باشگاه نیز وعده فراهم کردن یک زمین تمرین خوب را به فصل بعدی موکول می‌کنند.
انتظار می‌رفت پیش از شروع لیگ بیستم مشکل زمین تمرین استقلال به طور کلی حل شود تا کادرفنی و بازیکنان این تیم از این بابت دغدغه ای نداشته باشند اما حواشی ریز و درشت باشگاه استقلال پیش از شروع فصل جدید باعث شد بازهم این موضوع حیاتی توسط مدیران باشگاه به دست فراموشی سپرده شود.
استقلال تا به اینجای فصل که تازه سه هفته از آن گذشته است در سه مجموعه مختلف تمرینات خود را پشت سر گذاشته که جای تعجب دارد و جالب تر این است که بازیکنان استقلال مجبور شدند پیش از ديدار با ماشین سازی روی چمن مصنوعی ورزشگاه غدير تمرین کنند.
اما روی صحبت با کسانی است که دم از وجود عدالت در فوتبال کشور می‌زنند در حالی که امکانات سخت افزاری استقلال نسبت با یک تیم خاص اصلاً قابل قیاس نیست.
این چند ساله بهترین زمین تمرین و بهترین امکانات در اختیار تیم سوگولی قرار داده شده و آنها توانسته اند به کمک این امکانات به علاوه یک سری امدادهای غیبی چند قهرمانی بسیار شبهه دار کسب کنند.
ای کاش جای این دو تیم برای یک فصل هم که شده عوض شود یا حداقل امکاناتشان برابر شود تا برای همه فوتبال دوستان مشخص شود قدرت واقعی فوتبال ایران در دستان چه تیمی است.
بازیکنان استقلال در همین فصل جاری واقعا سردرگم بوده اند که قرار است تمرین بعدی تیمشان کجا برگزار شود؟
زمین مجموعه انقلاب یا چمن مصنوعی غدیر و یا ورزشگاه نفت تهرانسر؟
آیا امکانات تمرینی باشگاه بزرگی مثل استقلال باید اینچنین باشد و دیگر تیم ها علی‌الخصوص یک تیم خاص د.ر بهترین شرایط آماده سازی خود را پیش ببرند؟
امیدواریم مساوات بین تمام باشگاه های کشور رعایت شود تا آن تیمی که مستحق قهرمانی است به این عنوان برسد نه اینکه یک تیم خاص ناجوانمردانه به کسب عناوین مشغول شود.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

یه مشت عوضی این چیزارو مطرح میکنند اخه لعنت به اونی که حقیقت رو نبینه، مجلس، فدراسیون، کمیته انضباطی دستونه پاداشها پرسپولیس رو حیف ومیل میکنند الان میخوان زمین تمرینی با بودجه خودش درست کردن تقدیم کیسه کشا کنند، مربی سرخ به توپ شوت میزنه یک جلسه و10 میلیون توبیخ کتبی، مربی کیسه بافخش ناموسی به تیم مقابل فقط یک جلسه، که شبیه اون بازیکن پرسپولیس 9ماه محروم، شلوارباب اسفنجی 6 ماه، به سمت داور3ماه، اما بازیکن کیسه کتک کاری داور، هوادار حتی یک جلسه هم محروم نمیشه، نکنه توآسیا هم باداوری، فدراسیون تا فینال آمدن اگه لیاقت قهرمانی نداشت این همه موفقیت توآسیا تواین سالهانداشت، الان سوزش بجایی رسیده که بازیکن تیم رو با پولی که فدراسیون تزریق میکنه به تیم کیسه میبرن، اون طرف بازیکن بخاطر یه عده مدیرعوضی که گذاشته بازیکن دراستانه فینال فراری میدن، هزارتا حاشیه درست میکنند هرچی بگیم کمه ولی این پرسپولیس خدایی داره ودشمنانش رو ان شاا... پوزشون رو به خاک میماله، خدا هست تا باهمه سدهایی که بوجودمیاورند آنها بشکندونابودتون کنه ان شاا.... به امید خداکه تنها یا ماسرخ دلهاست

پاسخ دادن