جنگ مدیران رسانه ای استقلال و پرسپولیس در اینستاگرام

جنگ مدیران رسانه ای استقلال و پرسپولیس در اینستاگرام
تماشاچی -تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته در سومین دیدار خود در رقابت های لیگ برتر برابر نفت مسجدسلیمان به نتیجه تساوی دست یافت. در پی این اتفاق، برخی حواشی ایجاد شد و علیرضا اشرف، مدیررسانه ای باشگاه با انتشار پستی در این خصوص نوشت:
هنوز اول فصلیم و بازی‌های زیادی تا پایان لیگ مانده. نکات مثبت را ببینیم و به بازیکنان پرتلاش تیم امیدواری دهیم. پرسپولیس مثل همیشه فوتبال مالکانه‌اش را بازی کرد و سرخپوشان برای دومین هفته متوالی زیر بارش شدید باران چندین موقعیت خوب خلق کردند. توپ‌ها با بدشانسی گل‌ نشد و دو امتیاز از دست رفت ولی فوتبال همین است. از تیم و کادر فنی حمایت کنیم و مثل هر فصل تا انتهای راه پشتیبان این تیم باشیم. اینکه بگوییم چه بازیکنانی تیم را ترک کردند دیگر موضوعیتی ندارد. پرسپولیس همیشه پرسپولیس است و به راهش ادامه می‌دهد. ثبات دفاعی مثل گذشته ویژگی بارز تیم است و آمار ۹ بازی داخلی و بین‌المللی بدون گل خورده در جریان بازی گویای قدرت سرخ‌ها در این زمینه است. گل‌ها هم از راه می‌رسند فقط کافی است صبور و متحد باشیم.
پ.ن: خارج از مسائل فنی بازی، پرسپولیس امروز در حالی بازی کرد که سرمربی خود را در کنار زمین به همراه نداشت. باشگاه اعتراض هم کرد اما پاسخ مشخصی از سوی فدراسیون داده نشد در صورتی که طبق قوانین هفت‌گانه داوری ضربه به توپ معمولا کارت زرد دارد. مثل هفته قبل که تصمیم اشتباه داور در اخراج کامیابی‌نیا برگردانده نشد این بار نیز در حق پرسپولیس ظلم شد.
اما نکته مهم‌تر؛ فصل قبل را به یاد بیاورید که فرشاد احمدزاده به دلیل شرکت در دعوا در اواخر دربی (که چند بازیکن دیگر هم دخیل بودند) بلافاصله و همان شب تا اطلاع ثانوی از حضور در میادین محروم شد یا شجاع خلیل‌زاده بخاطر یک عکس و بدون گزارش داور و ناظر دو (بخوانید سه) جلسه محروم شد. موارد مشابه فصل قبل به کنار، همین امسال تخلفات واضحی رخ داده و همه ایران فیلمش را دیده‌اند اما مستحق مجازات دانسته نشده و فرصت توضیح دادن پیدا کرده‌اند. اجرای عدالت تنها چیزی است که پرسپولیس توقع دارد. #پرسپولیس ♥️

اما این موضوع با واکنش محمد کاظمی، مدیر رسانه ای باشگاه استقلال قرار گرفته است. کاظمی با انتشار یک استوری در اینستاگرامش نوشت:
قضاوت با شما! خطای روی قایدی رو پنالتی نگرفتن و اون یکی صحنه رو پنالتی گرفتن! تازه آقایان دو قورت و نیم شون هم بالاست و در اموری که ربطی به آنها ندارد دخالت می کنند! دوران بزن در رویی تمام شده و بهتر است به جای هوچیگری سرتان به کار خودتان گرم باشد!

در ادامه مطالب منتشر شده توسط مدیران رسانه ای استقلال و پرسپولیس در اینستاگرام را مشاهده می‌کنید :



منبع : تماشاچی

نظرات