دخالت عابر بانک استقلال در امور فنی این تیم

دخالت عابر بانک استقلال در امور فنی این تیم
تماشاچی -اکثر اهالی فوتبال به خوبی می‌دانند در فوتبال مدرن امروز لزوماً نباید مدیران یک باشگاه فوتبالیست باشند، بلکه باید اشخاصی در کادر مدیریتی باشگاه حضور داشته باشند که توانایی درآمدزایی و تأمین هزینه ها را دارا باشند.
در ایران هم اکثر مدیران باشگاه های کشور غیر فوتبالی هستند و تخصصی در این زمینه ندارند و تفاوتشان با مدیران خارجی در این است که آنها خود از توانایی مالی بالایی برخوردارند و بیشترشان آن چنان نمی‌توانند برای تیم خود کسب درآمد کنند.
مهدی عبدیان یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال است که در نقل و انتقالات این باشگاه حضور پر رنگی داشت و توانست کمک شایانی به جذب چند بازیکن نامی کند. وی این روزها در فضای مجازی به شدت به دنبال کسب شهرت و البته محبوبیت است. عبدیان در تمام زمینه های مربوط به باشگاه استقلال اظهار نظر می کند و در جدید ترین آن پارا از حد خود فراتر گذاشته و در خصوص بحث فنی تیم استقلال اظهار نظر کرده است.
عبدیان پس از پیروزی استقلال برابر ماشین سازی یک استوری در اینستاگرام خود منتشر کرد که بحث های زیادی در آن نهفته است.
عبدیان در بخشی از این استوری نوشته است از دیدن مثلث هجومی استقلال در محوطه 18 قدم حریف بسیار خوشحال شده است. این جمله به این معنی است که جناب عبدیان مایل است دیاباته، قایدی و مطهری را همزمان در ترکیب ببیند و از طرفی به حضور کم تعداد مهاجمان استقلال در محوطه جریمه حریف طعنه زده است و به نوعی از کادرفنی استقلال انتقاد نموده است.
وی همچنین در پایان استوری خود از قهرمانی استقلال در آسیا صحبت کرده است و همین موضوع انتظار بالای ایشان از کادرفنی را نشان می دهد و خود ایشان بهتر می‌داند با این جملات فشار روی کادر فنی استقلال ببشتر خواهد شد.

استوری منتشر شده از مهدی عبدیان را در ادامه مشاهده می‌فرمائید :

منبع : تماشاچی

نظرات