آقای فکری! فحش را شما دادید، دیگران مقصرند؟!

آقای فکری! فحش را شما دادید، دیگران مقصرند؟!
تماشاچی -اغلب هواداران فوتبال ایران و حتی هواداران تیم رقیب برای شخصیت محمود فکری احترام زیادی قائل بودند اما پس از جنجال های بازی با فولاد نظر عده‌ای در خصوص سرمربی تیم استقلال تغییر کرد.
با این وجود محمود فکری همچنان نزد بسیاری از اهالی فوتبال جایگاه ویژه ای دارد و همه برای شخصیت بزرگ او احترام قائل هستند. همینکه محمود فکری شهامت عذرخواهی کردن از مردم را دارد نشانه شخصیت بالای اوست. اما انتقاد ما از صحبت هایی است که محمو فکری پس از عذرخواهی به زبان آورد.
محمود فکری در پايان بازی با ماشین سازی، پس از عذرخواهی بابت اتفاقات پیش آمده در بازی مقابل فولاد صحبت هایی را ارائه کرد که چندان خوشایند نبود و با وجود عذرخواهی عنوان کرد دیگران باعث شدند آن کلمات از زبانش جاری شوند و بابت این موضوع آنها را نخواهد بخشید!!!
مشخصا منظور محمود فکری شخصی جز جواد نکونام نبود اما اینجا باید از آقای فکری بپرسیم چقدر به این گفته خود باور دارند؟ آیا هرکس ما را تحت فشار قرار دهد ما باید با چند فحش آب دار از خجالتش دربیاییم؟ آیا غیر از این است که آن حرف ها از زبان سرمربی تیم بزرگی مثل استقلال جاری شده است؟ محمود خان فکری خوب می‌داند مسئولیت حرف های جاری شده از زبان ایشان با دیگران نیست و بهتر بود آقای فکری پس از عذرخواهی دیگر به فکر معرفی مقصر نباشد و قائله را خاتمه دهد.
ما به هیچ وجه قصد تخریب بزرگانی چون محمود فکری را نداریم اما شما مجدداً مصاحبه ایشان پس از بازی با ماشين سازی را که در ادامه آمده است مشاهده کنید و استنباط خود را از اظهارات سرمربی استقلال را با ما در میان بگذارید.

محمود فکری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین‌سازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر گفت: از تک تک بچه‌ها تشکر می‌کنم. در بازی‌های اول هنوز تیم‌ شکل خودش را پیدا نکرده ولی نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم. با بازی سخت هفته گذشته نیاز بود این هفته سه امتیاز را بگیریم. با توجه به اینکه حریف بازی بسته را انجام می‌داد، ایجاد فرصت برای ما سخت بود. اواخر نیمه دوم موقعیت‌هایی را بوجود آوردیم.
وی افزود: هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم صحنه‌هایی رخ داد که باید کارشناسان داوری درباره دو صحنه مشکوک به پنالتی نظر دهند. اگر دقت می‌کردیم، می‌توانستیم بیشتر از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم. امیدوارم بازی‌های بعد هماهنگ‌تر بازی کنیم.
سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره حواشی بازی با فولاد خوزستان گفت: ناظر و داور چهارم نباید فضا را به مربیان هر دو تیم بدهند که بی‌احترامی کنند تا کار به جایی برسد که حرفی از طرف کسی زده شود. ما نباید دنیال این داستان‌ها باشیم. فوتبال ورزش جوانمردانه است و اگر بخواهیم تحریک و توهین کنیم و فضای بدی بوجود بیاوریم، کار ناجوانمردانه‌ای صورت می‌گیرد.
فکری عنوان کرد: کسانی که باعث شدند الفاظی را به کار ببرم و آبرویم برود را نمی‌بخشم و آنها را به خدا واگذار می‌کنم. کسانی که وارد بازی ناوجوانمردانه شدند و از افراد فیلم می‌گیرند و پخش می‌کنند را نمی‌بخشم. امیدوارم با این افراد برخورد شود. بابت صحبتی که انجام دادم و از کسانی که آن الفاظ را شنیدند، عذرخواهی می‌کنم.
منبع : تماشاچی

نظرات